Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magnosolv-Granulátumot...

A Magnosolv-Granulátumot hogyan érdemes inni a jobb felszívódás érdekében?

Figyelt kérdés

A tájékoztatóban két félét írnak.. Az egyik az h étkezések között, amit én úgy értelmezek, de lehet h rosszul h két étkezés között. Mondjuk reggeli és ebéd között. A másik amit írnak az h étkezés előtt a jobb felszívódás miatt. Vagyis éh gyomorra? Mert ugye ebből napi egyet kell csak. Keményedésekre kaptam. Ti h ittátok, mikor?


23+5 h km


2013. ápr. 22. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már a 8. héttől iszom, eleinte figyeltem rá, hogy kaja előtt igyam, de most a 23. hétre már ahogy épp eszembe jut. Vedd be étkezés előtt közvetlenül, de szerintem olyan nagy jelentősége nincs ennek, lényeg hogy idd :-) Egyébként ha keményedsz esetleg továbbra is, vagy beveszel egyet reggel, és estére is van görcs, akkor nyugodtan ihatsz még egyet, én most épp kettőt szoktam, ez még messze van a túladagolástól, van aki naponta 3x500 mg-os magnéziumot szed, persze komolyabb esetben. A Magnosolvban csak 365 mg van.
2013. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Eddig mindig reggel ittam étkezés előtt. Akkor továbbra is így teszem. De van h keményedek ez mellett is, akkor ezek szerint nem lenne gond ha egy helyett 2-t innék meg vmikor. Mivel most kezdtem erre áttérni, lehet még nem kezdett úgy hatni? 3.napja iszom. Vagy egyszerre kellene hatnia már az elsőnek is? Vagy a többi keményedés teljesen normális? Mert gondolom nem lehet mindet megszűntetni...

2013. ápr. 22. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én biztonság kedvéért iszom, illetve megelőzésképpen. Én nem keményedem, de elég sok komplikációm volt már eddig, pl a méhlepényem rossz helyen volt, amiatt is kellett szednem, de érezhető görcseim nem voltak, még az is lehet hogy azért, mert kitartóan szedem. De ebben nem tudok segíteni sajnos, hogy mikortól érezni a hatását.
2013. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!