Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Probléma lehet? 3-4 napja...

Probléma lehet? 3-4 napja sötétebb a vizeletem/sötétsárga/, és egyfojtába szúr a hasam, nem erős fájdalom, de nem tudom mi lehet a baj.14 hetes kismama vagyok. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, csinál vizelet tesztet, van e benne genny, lehet felfáztál, vagy valami gyulladàs.
2013. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol elég folyadékot, attól is lehet sötét sárga a vizelet. A szúrás meg lehet hogy csak a szalagok nyúlnak. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2013. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 13.-20.hetig sotet sargas vizeletem volt,soha nem mondtak hogy baj.Pedig teszteltek.Szerintem csak a taesti valtozasok miatt van.Mashogy mukodik az emesztesed is.De azert kerdezd meg az orvosodat,hogy csinaljon egy tesztet.23 hetes km
2013. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!