Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamák?

Hogy vagytok kismamák?

Figyelt kérdés
Hanyadik hét? Hogy telik egy napotok?
2013. ápr. 23. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szió! Én 21+3 hetes vagyok , 7-13 hétig minden kijött belőlem még a foyadék is. 16 hetes koromig néha hánytam . Aztán néha reggelente voltak émelygések. De mostanra már elmondhatom teljesen jól vagyok , sőt tele vagyok energiával és a kis pocaklakóm is egyre erősebben rúgsod :) Aminek nagyon örülök hogy egyre jobban érzem őt, igaz elég korán elkezdtem őt érezni , második babóca lesz :). Te kedves kérdező hogy vagy ? Hány hetes vagy ? Hányadik babó?
2013. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Èn is jól vagyok :-) dolgozom sokat :-) ez tesz boldoggà, hogy birok. 31.hétben vagyok és nagyon energikus meg boldog :-) várom a többi kismami válaszát. Boldog babavárást :-)
2013. ápr. 23. 11:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17 hetes vagyok,és nagyon jól érzem magam. A rosszullétek elejétől kezdve elkerültek,úgyhogy szerencsésnek mondhatom magam. Mostanában kezdtem érezni a babánk mozgását,aminek nagyon örülök,csodálatos érzés. Szeptemberre várjuk a picit,ezért tartok kicsit a nyári forróságtól,de majd csak elviselem valahogy...:)
2013. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én 22+3-as vagyok. Minden rendben van, jól érzem magam, boldog vagyok és úgy érzem, naponta egyre közelebb kerülök a kisbabámhoz érzelmileg. Boldog babavárást neked is! :)
2013. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 29 és fél hetes vagyok. nagyon jól érzem magam, imádok a picifiúnk születésére készülődni, vásárolni neki a kis dolgokat. nemsokára elkezdjük a szobáját is :) nagyon boldog időszak ez az életemben, amiért nagyon hálás vagyok. a férjem nagyon kedves hozzám, és minden rendben volt eddig, remélem ezután is rendben lesz. szinte tünetmentesen csináltam végig a terhességet, így tényleg csak a jó jut eszembe,ha visszagondolok :)
2013. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, jól vagyunk. Ha minden igaz akkor 15+1 vagyunk, bár eddig mindig azt mondták UH-n, hogy 1 héttel kisebb a babóca :)

Még javában dolgozom, és amíg bírom szeretnék is - bár a főnököm valószínűleg keresi a fogást rajtam, hogy mikor tud elküldeni táppénzre (már kerek perec is mondta, hogy jó lenne...) :(

Egyébkén minden rendben, csak mindig van valami, amin agyalok és aggódom...

2013. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!