Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony AFP eredmény. Lehet...

Alacsony AFP eredmény. Lehet hogy korai volt?

Figyelt kérdés
15+5 hetesen voltam vérvételen, 0,7Mom korrigált mom 0,73 lett. Nagyon gáz szerintetek.Az orvosom szerint kicsit alacsony új vizsgálatot kért.

2013. ápr. 23. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Betöltött 16 hetesnek kell lenned. Egyébként nem lehet az AFP-re adni, sokaknak ad fals eredményt. Nekem mindhárom jó volt, de ha rossz lett volna sem paráztam volna rá:)


Kétlányos 37hkm.

2013. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem pont 16 hetesen voltam, mégis jó lett!


Azért ha nem jó az eredmény, az ad okot aggodalomra, ezért mégegyszer megcsináltatják, ultrahangra elküldenek... Kivizsgálnak tényleg van-e baj!!?

2013. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap majdnem megőrültem mikor megkaptam az eredményem!

0,58mom korrigált 0,60. Itt gyakorin én is tettem fel kérdést, de sokan megnyugtattak, hogy másoknak is volt ilyen eredmény.

A védőnöm azt mondta erre ne alapozzak, mert már elavult.

Még a 12. Hétben csináltattam kombinált tesztet ami negatív lett.

1:3200hoz.

Azt mondta, hogy a kombinált a megbízhatóbb!

Holnap megyek SZTKba, hétfőn meg a magánhoz. Aért biztos ami biztos.

Tuti nem izgulnék a helyedben ilyen eredmény mellett!!!


17+4hkm

2013. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett jó, de a dokim nem aggódott és külön kiemelte, hogy csak azért küld el további vizsgálatokra, mert ezt írja elő a protokoll, de abszolút nem kell aggódni, nagyon ritka, hogy valakinél gond lenne, meg ez az eredmény sokszor nem megbízható. Próbáld meg úgy felfogni, hogy milyen jó lesz, elmehetsz egy jó részletes ultrahangra, ahol a babád minden porcikáját meglesheted. Én a nemét is akkor tudtam meg. Férjem is ott volt, neki is nagyon tetszett, egyik legizgalmasabb ultrahangélmény volt.
2013. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 12. Héten a Down kórt szűrik, az afp-vél meg a velőcsőt záródást.

Azért ha ennyire elavúlt lenne akkor nem csinálnák feleslegesen a vizsgálatot!

Azért van a 16. Héten, hogy a 18. Heti uh-on a doki menézze ha nem jó az eredmény, lát-e valamit

2013. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!!!!



Ajánlom figyelmedbe!

Az orvosom is megnyugtatott, és az elavult szót sem én találom ki!:)


[link]

2013. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányommal betöltött 16. héten 0.66 volt! Semmi baja!
2013. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 2 fiamnál 0,66 volt mindkettő, egészséges, gyönyörű gyermek :)

Érdekes az első fiamnál még jó volt, most a harmadik babát várom és ismét alacsony lett.0,58 és 0,62

Kicsit azért bennem van a frász de végül is tényleg egy jobb uh-n megnézik, a nemét is megtudom :) remélem nem lesz gond.

2013. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!