Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás 39 hetes terhes...

Első babás 39 hetes terhes vagyok. Írnátok pár sort nekem?

Figyelt kérdés
Teljesen könnyen viselem a terhességet, semmi görcsöm nincs és jóslóm sem volt.A nyákdugóm nem ment még el.Már nagyon kezdek aggódni, hogy mikor szülök már meg.Minden nap egy várakozás és izgalom. Nehéz elképzelni, hogy csak úgy beindul a szülésem úgy, hogy nincs is előjelem semmi.Már lent van a hasam is.Hogy bírtátok első gyerekkel az utolsó hetet?Írnátok pár biztató szót?

2013. ápr. 23. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szülés előtti nap is dolgoztam. Semmi jele nem volt, hogy meg akarna indulni. Egy vizsgálatról viszont már nem engedtek haza a kórházból. 3 óra múlva a kezemben volt a fiam :) Spontán, mindenféle indítás nélkül. Szóval előjel nálunk sem volt. Utólag azt mondom, borzalmasan mázlisták vagyunk, hogy ennyire gyorsan és szuperül ment.

Nem lehet már sok hátra neked sem. Addig próbáld meg magad lefoglalni, kipihenni, menj fodrászhoz, manikűröztetni, olvasgass. Benn maradni nem fog, nyugi :)

2013. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból koraszülést mondott a doki minden féle ok miatt...volt h azt mondta lehet hogy a 30. héten már szülünk...na már most mikor már a 37.hetet is betöltöttem azt hittem ez a pici nem is akar kibújni:DNekem a nyákdugóm 3hétig fokozatosan távozott de ezt leszámítva semmi jel nem utalt szülésre...a ctg-k is laposak voltak...és egyszer csak a 39.héten elment otthon a magzatvíz...semmi előjel semmi nélkül.:) 8óra alatt lett meg a kislányom.Úgyhogy ne aggódj nem fog benn maradni az a baba csak ilyenkor már idegörlő várni:)
2013. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Március 18-ra voltam kiírva...25-én befektettek, volt több indításom de semmi...31-én éjjel elkeztem orvosok elől bujkálva lépcsőzni és csavargatni a mellbimbómat mert attól beindul:) éjfél felé éreztem gyengén fájásokat....kettőkor már a kezemben volt:)
2013. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, 40+1 hetes vagyok, a hasam már 2 hete lennt van, nyákdugóm darabokban távozott 1 hete, görcseim is vannak (rendszertelenek) de még mindig nem szülök, sajnos a jelekben sem lehet bízni, van akinek minden jele megvan (mint nálam) de mégsem indúl be a szülés, van aki semmit sem érez egyik pillanatról a másikra már indúl is a szülés, ja és az hogy leszáll a pocak nem jelent semmit, én már nagyon kivagyok, de még várnom kell, neked kivánom hogy hamar kibújonn és könnyen menjen!
2013. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyi előjele volt, hogy a szülés előtti nap (39+6) délben barna folyásom lett (tágulási vérzés). Majd este 11-kor elindultak a fájások, másnap (40+0 kiírt nap) délelőtt fél 12-kor megszületett a babám.

Nagyon jól bírtam az utolsó hetet, nem olyan borzalmas mint ahogy 1-2 kismama leírja :) Be fog indulni, ki tudja lehet holnap ilyenkor már babázol :)

2013. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy max. 2 hét múlva már meglesz a baba (41. hétnél tovább a legtöbb doki nem hagyja bent). :-) Én 40+5-re szültem az elsőt, hiába jóslóztam meg görcsöltem már félidőtől, így is csak indítással szültem,nem tudom magától mikor indult be. De bizony sok esetben minden előjel nélkül indul meg. Én is tűkön ülök már mert bár csak jövő péntekre vagyok kiírva, de 1 hete azt mondta a doki előbb fog jönni, már teljesen nyitva voltam akkor is, minden este pár órán át rendszeres fájásaim vannak, mégis egyben vagyok még.

Amőgy első gyerekkel az utolsó hetem úgy nézett ki, hogy minden nap körház és ctg, mert ugye 40. hét után már naponta kell menni. De nem viseltem nehezen, most a másodikkal sokkal nehezebb és rosszabb, mert itt egy örökmozgó 2 éves, aki mellett esélyem sincs szusszanni egyet, fizikailag sokkal nehezebb most.

38+4 hkm

2013. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!