Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama leggings dereka felül...

Kismama leggings dereka felül milyen, akinek van milyen márka?

Figyelt kérdés
A rendes leggingseim a hasam alá hajtva szorítanak, a pocakra húzva már bevágnak, nyomnak az egy két számmal nagyobb legg pedig iszonyú bő a combomnál, fenekemnél úgyhogy nem megoldás ha nagyobb sima legget veszek. Akinek van olyan legg ami kifejezetten terhes leggingsnek volt árusítva leírná milyen a derekánál? Illetve hol vette vagy milyen márka? Köszönöm
2013. ápr. 23. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt azt nézem, hogy legalább 5 cm széles a derék része ezeknek!


Nézzél csípő fazont ha azt fel tudod venni és vegyél rá bandázst!

2013. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a sima csípő fazon+bandázzsal az a gondom hogy állandóan igazgatnom kell meg lehajolok, kilóg, aztán megint igazgatom...szóval az nem annyira..

nem értem ezeket a fazonokat hogy ott a pocak alatt van félig ez a gumipánt vagy derékpánt vagy hogy hívják de az nem pöndörödik le akkor a pocakról vajon?

2013. ápr. 23. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben lattam olyat, aminek teljes hasat borito dereka van, de meg csak fekete volt.
2013. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha az nem baj köszi!! És még annyi esetleg nem tudod capri vagy hosszú volt?
2013. ápr. 23. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom. Nekem meg nem egeto, ezert inkabb varok vele, biztos, hogy rovidesen nagyobb valasztekuk lesz. Neten is vannak leggingsek, de en nem szeretek ruhat rendelni, fontos, h meg tudjam probalni...
2013. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a H&M-ben vettem és tényleg csak feketében volt, de nagyon kényelmes. Van hosszú és térdig érő változat is, mindegyik 3000ft, szerintem megéri!
2013. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a kínaiba vettem leggings-et! én gumit cseréltem amúgy benne és úgy jó volt a hasamra az a méret ami combba és fenékbe kellett! :D


1. vagyok

2013. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszi akkor oda benézek sok sok tunikám van sajnálnám ha nem tudnám hordani őket, a kismama farmer még drágább lenne mint ha veszek 2 legget.

1-es köszi a tippet sajnos én extra béna vagyok kézügyesség terén tudományom a gombvarrásig terjed össz:)))

2013. ápr. 23. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Be mész egy méteráru boltba, meg mondod mihez kell a gumi, leméred a hasadra, otthon azt a részt ahol a gumi fut a naciba kicsit megbontod, ziherjsztűvel belefűzöd a gumit, és vagy csak egy kis csomót kötsz rá, vagy összeöltöd és a ott is ahol megbontottad! 10 perc se kell hozzá! :D


1. vagyok

2013. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!