Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetséges az hogy...

Hogyan lehetséges az hogy uh-n nem látott semmit vagy csak nem akart szólni a dokinő?

Figyelt kérdés
2hete voltam uh-n (ápr.12) és csak annyit mondott hogy nagyon vastag a méhnyálkahártyám de egyebet nem látott vagyis nem mondott, annyit hozzá tett hogy 1hét múlva csináljak egy tesztet.Azóta azt veszem észre hogy nő a pocakom alhas tájékán, olyan kis domborulat keletkezett.Kérdésem, hogy kinek volt már hasonló helyzete?Hanyadik héttől lehet uh-n látni hogy valaki terhes?Ill. hanyadik héttől nő a pocak?Speciel én vékony alkatú vagyok 52kg.

2013. ápr. 25. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
na de mi lett a teszttel? pozitív? UH-on szerintem az 5. héttől már látják, ha valami elindult
2013. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Párszor csalódtam, vártam hogy 2csík jelenjen meg de sajnos nem jött össze,úgy hogy azóta megfogadtam nincs több teszt.

Jövőhétre van időpontom ismét, de addig is kiváncsi lennék a mások véleményére. :)

28/L

2013. ápr. 25. 16:36
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

de figyu, azt mondta a dokinéni, csinálj tesztet. értem én, sokat csalódtál, de ha terhes vagy, a teszt pozitív lesz, ha meg nem, akkor most se vagy az, függetlenül attól, tesztelsz-e. ez nem ott dől el..

mikor jött meg utoljára? tehát elvileg hány hetes vagy/voltál, amikor UH volt?

2013. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én is nagyon korán voltam, 4-5 hetes terhesen, akkor még csak petezsák látszódott, visszahívtak 2 hét múlva, akkor már szívhang is volt.

Ha te ettől korábban mentél, akkor igen, létezik, hogy nem látnak semmit. Azért mondták, hogy csinálj tesztet és menj vissza később. Mert ha pozitív a teszt és később mész, akkor már látják a terhességet.

A has, ha még orvos nem látta, akkor az még nem attól van. Vannak, akiknél egész korán, már 10. hét körül látszik a pocak, de akkor azt már 100 százalékosan látják, ott már szívhang van, meg minden. De amúgy a terhességek zömében ilyen korán még csak puffadás látszik, nem magától a terhességtől nő a has.

Mióta késik amúgy a vérzésed?

2013. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utoljára pontosan március 15-én jött meg viszont már akkor más volt mint szokott lenni!
2013. ápr. 25. 16:46
 6/21 anonim ***** válasza:
hááát akkor szerintem ez nem terhesség!
2013. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor már 6 hetes lennél, szerintem sem vagy terhes.
2013. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem terhesség


Hány naposak a ciklusaid?

Ha márc. 15-én jött meg az utolsó, és szerinted már az sem volt normális, akkor uh-n már egy jól látható embriónak kéne lenni mert az csak valami terhesség alatti vérzés lett volna, nem menstruáció.


Viszont, ha márc.15-én rendes mensid volt, akkor is látni kellett volna legalább felritkulást a nyálkahártyán.


Szerintem ez inkább valami hormonális proléma nem terhesség, de jó volna többet tudni.


Mióta próbálkoztok? Van-e peteérésed, hány naposak a ciklusok???

2013. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy terhes vagy! Ha márc. 15-én jött meg utoljára akkor pont 4 hét múlva voltál ultrahangon! Ott csak megvastagodott méhnyálkahártyát láttak, ami a 4 hetes terhességnek tökéletesen megfelel! Viszont azóta már nyilván kimutatná a teszt is! Szerintem is tesztelj egyet! :) Szerintem pozitív lesz!
2013. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igazából csak március óta próbálkozunk,a márciusi mensim már nem volt normális, nagyon kevés volt, és elszíneződött, van pe.érésem, a ciklusom meg 28napos.Most már ezen nem fogom magamat stresszelni, legyen aminek lennie kell, jövőhéten kiderül!

Csak furcsa volt a vizsgálaton az amit a dr.nő mondott, hogy vastag a mh.nyálkahártyám, meg hogy az terhességtől is lehet!

2013. ápr. 25. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!