Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetséges az hogy...

Hogyan lehetséges az hogy uh-n nem látott semmit vagy csak nem akart szólni a dokinő?

Figyelt kérdés
2hete voltam uh-n (ápr.12) és csak annyit mondott hogy nagyon vastag a méhnyálkahártyám de egyebet nem látott vagyis nem mondott, annyit hozzá tett hogy 1hét múlva csináljak egy tesztet.Azóta azt veszem észre hogy nő a pocakom alhas tájékán, olyan kis domborulat keletkezett.Kérdésem, hogy kinek volt már hasonló helyzete?Hanyadik héttől lehet uh-n látni hogy valaki terhes?Ill. hanyadik héttől nő a pocak?Speciel én vékony alkatú vagyok 52kg.

2013. ápr. 25. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk én biztosan nem bírnám ki addig teszt nélkül, sőt már rég teszteltem volna !
2013. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

4 hetesen voltál UH-n, akkor még nem látszódik semmi. Nekem 4 hét 4 naposan csak felritkulás volt látható a nyálkahártyában, 5 hét 5 naposan még üres petezsák, utána lett csak benne is valami.

Ha az előző mensid terhesség miatt lett volna más, akkor már jól látható pici embrió lett volna az ultrahangon.

Nyilván a doktornő nem akart feleslegesen hitegetni, ezért nem mondta, hogy a nyálkahártyád utalhat terhességre, mert még a felritkulás sem jelent terhességet, sőt a petezsák sem amíg üres. Ha márc. 15. az utolsó mensid akkor most a teszt már biztosat mond, csinálj egyet. UH-n lehet csak 1 hét múlva fog látszódni valami biztos.

2013. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak, akkor én sem értem hogyan csalódhattál többször is. Én biztos nem várnék jövő hétig, ha a helyedben lennék és lenne itthon teszt, most megcsinálnám. Ha nincs, vennék, hisz pár 100 ft-ért lehet kapni 2 db-osat is.

Tesztelj, mert itt nem fogsz pontos választ kapni!

2013. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
felesleges még egy hétig hitegetni,magad,érdemes lenne tudnod h mi a helyzet nem?ha terhesség,akkor most délután is egyértelmüen kimutatná..hisz 2 hete késik akkor.attol h félsz a csalodástol nem jobb..max az uh-n csalodsz,az jobb lenne??
2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
szia március 14.én volt utolsó menzeszem és most 6 hetes és 5 napos kismami vagyok tegnap voltam uh.n szerintem tesztelj és a pozi tesztel a kezedben menj dokihoz. Attól hogy nem tesztelsz a terhesség ténye még nem lesz bizonyított csak tudsz róla
2013. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor el mentem dokihoz engem is el küldött uh-ra hogy szerinte korai terhes vagyok az uh-án a csajok annyit mondtak meg van vastagodva a méhnyálkahártyám ők fenn tartják az esélyt hogy az vagyok nekem 21 hét múlva kellett vissza mennem a doki azt mondta mielőtt vissza megyek csináljak egy tesztet csináltam és pozitív lett:D Mikor vissza mentem az uh-ra akkor a 19mm petezsákot láttak:)

Remélem segítettem

10hkm :D

2013. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bocsi nem 21 hét el írtam véletlenül hanem 2 hét múlva

10hkm

2013. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon nem akar tesztelni.. azért nem ír...
2013. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
akkor nem tudunk mit mondani...ha ennyit késik neki a délutáni tesztnek is erősnek kéne lennie...max. lecseszi a doki h miért nem tesztelt,akkor célirányos lenne az uh is.
2013. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Teszteltél kedves kérdező?
2013. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!