Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvoshoz menjek? 36hetes...

Orvoshoz menjek? 36hetes kismama vagyok, és én irtam ki tegnap egy kérdést hogy fáj a pocakom teteje. Mára már igen elviselhetetlen lett, ha hozzá ér a ruha olyan mintha égetnék a hasam.

Figyelt kérdés
Viszket is rettenetesen hiába kenem.Azon gondolkoztam hogy ügyeletre menjek e hogy nézzék meg hogy miért fáj ennyire.De nem tudom mit mondana az orvos?Nem nézne hülyének?
2009. szept. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz, inkább nyugtasson meg mint hogy valami baj legyen és nem mentél időben !
2009. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mennék. Ha hülyének néz, akkor hazafelé kacagtok egy jót a történteken. Én még csak 6+3 hetes vagyok, de múlt héten rohantam az orvoshoz. Mosolygott és mondta, inkább szedjek MagneB6-ot is. Nem érdekel ha hülyének néz, mindennél fontosabb a baba.
2009. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Na voltál dokinál?Ha igen mit mondott?ÉS hogy vagy azóta?

2009. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség alatt minden, ami nem megszokott fontos lehet, akár a Te, akár a Baba szempontjából.

Nem fognak kinevetni, menj nyugodtan ügyeletre, de legalábbis a védőnődet, avgy a dokidat hívd fel, mit tegyél.

Azért egy vizsgálat mindenképpen hasznos lenne, ha msért nem, hát megnyugodnál, hogy nincs baj.

Első babád?

Pirosodik is, vagy csak viszket?

Hülyeségnek fog hangzani, de ha csak viszket és fáj, lehet, hogy a bőröd próbál tágulni, most van a baba a legmagasabb pozícióban.

Viszont ha piros, viszket és fáj, izzadtság is kikezdhette, mert összeér a ciciddel, aláizzadsz, nem levegőzik, és ez bizony nagyon tud fájni és viszketni is.

Oxycort spray, Iris spray nagyon jó rá.

Írj, hogy mi volt a dokinál.

Üdv.

2009. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van enyhén,de ilyen érzésem a pocim tetején ég a bőr és olyan kellemetlen ha hozzáér a ruha!Ha a dokid mond valami használható infót kérlek írd meg!Köszi...33 hetes kismama
2009. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek.Nem mentem orvoshoz mert mindenki azt mondta hogy attól fájhat hogy vékony a bőr és hogy ereszkedik le a pocak.De holnap megyek dokihoz ugyhogy megkérdezem,mert ma sem jobb semmivel.Ha tudok valamit megírom!!
2009. szept. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!