Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a nyolcadik...

Most vagyok a nyolcadik héten. Tegnap óta nincs reggeli rosszullétem, ma is teljesen jól voltam. Szinte az összes tünetem elmúlt. Minden rendben van? Vagy elment a baba és azért nincs tünetem?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 6-9hétig tartott a rosszullét és azóta is próblémamentes a terhességem!:)Hát ha Neked se jön vissza akkor nagyon szerencsés vagy.

Sztem ha elment volna a baba görcsöltél vagy véreztél volna!Nyugi nem hiszem,h baj lenne!

2008. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elment a baba.Nekem nem volt semmi tünetem az egész terhesség alatt.(az elején sem)
2008. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt úgy , hogy egyik napról a másikra elmúlt minden tünetem, de visszatért a reggeli hányás. Hányás után viszont egész nap jól vagyok. Biztos, hogy nem ment el a baba, mert akkor erősen véreztél volna, meg görcsöltél volna. 18 heteske
2008. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap nincs rosszullét-váltakozik-egyik nap nincs a köv nap annál inkább van

egy 12 hetes kismami

2008. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ha nincs vérzés és görcs,akkor nem hinném,hogy elment volna a baba:).Én kb a 3 hónapig szenvedtem,de nekem is voltak olyan napom amikor nem volt semmi bajom,máskor meg majd meghaltam!

Boldog babavárást!

32 hetes kismami

2008. okt. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az igaz, hogy nem minden nap vagy ugyanolyan intenzitással rosszul, sőt lehetnek olyan napok, amikor teljesen jól vagy. Nem szeretnélek megijeszteni, de ha az ÖSSZES tünet, és nem csak az émelygés és hányinger elmúltak, akkor viszont nézesd meg magad. A baba "elmehet" anélkül is, hogy véreznél vagy görcsölnél. Hidd el, tapasztalatból mondom... Azért ne ijedj meg, nem akarlak feleslegesen idegesíteni, ha mégis sikerült kérlek, ne haragudj!

2008. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak a reggeli rosszullét és hányinger nem jelentkezik pár napja. A melleim fájnak, igaz nem annyira mint eddig, de érzem őket. A hőm még mindig magasabb, mint szokott 36,8-37 körül mocorog, szédülők néha, enni továbbra sem igazán bírok. Jövő szerdán kell mennem újra a dokihoz.

Akkor még meg van a baba, nem?

2008. okt. 3. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam az előző választ. Én nem akarlak elkeseríteni, mert csak azt tudom írni ami velem történt, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy Veled is így lesz. Lehet tényleg csak arról van szó, hogy a "hányingerrel leszámoltál". Az jó ha a hőd fent van, sőt ha a melled is fáj (nem kell annak sem mindig egyenletesen fájnia). Ne izgulj, koncentrálj a babára, beszélgess Vele, simogasd a pocid, én hiszem, hogy ezek a dolgok már ilyenkor is számítanak!
2008. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!