Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért gondolnak arra a kismamá...

Miért gondolnak arra a kismamák hogy meghal a babájuk? Ezt nem értem, nem az lenne a lényeg hogy pozitívan gondolkodjunk a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Igen értem én hogy minden kismama aggódik sőt fél hogy baja esik a babájának. De miért kell a legrosszabbra gondolni, miért kell az ördögöt a falra festeni? Velem is megtörtént néhány éve hogy elveszítettem a babámat. S amikor újra terhes lettem persze hogy végig izgultam az első 12 hetet. S egézséges fiam született. Ám azóta megint kismama vagyok, és nem jut eszembe se ilyesmi. Mert megtanultam hogy a pozítiv gondolkodás mennyivel jobb a rossz gondolatoknál. Mindig arra kellene egy anyukának gondolnia hogy minden rendben lesz, vagy nem?
2013. ápr. 26. 22:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a kérdésem naív lenne vagy buta. Egyszerűen csak egy kérdés volt. Attól vagyok naív vagy buta mert nem értem hogy miért kell rossz dolgokra gondolni? Na igen akkor tényleg az vagyok. Egyébként teljes szívemből kívánom mindenkinek hogy egézséges babája szülessen. Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 27. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!