Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok nekem ajánlani mozgásfo...

Tudtok nekem ajánlani mozgásformákat, amiket várandósan is végezhetek? Illetve konkrét helyek is érdekelnének!

Figyelt kérdés
A jógáról és a terhestornáról hallottam,de sokan azt mondják,hogy olyan "80 éveseknek való" mozgás.Lehet valamivel picit átmozgatósabb formát is választani esetleg?
2013. ápr. 27. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki azt mondta a jógáról, hogy 80 éveseknek való, az nem is jógázott igazán. :)

A jóga, köztük a kismama jóga is, elég rendesen átmozgat, sőt, amíg bele nem jössz, addig elég nehéz is!

Persze ha nem jön be valakinek, akkor mást kell keresni.


Ez meg eléggé átfogó, hogy "terhestorna", azon belül van ám sok mozgásforma.

2013. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És tudsz nekem jó kismama jógát ajánlani esetleg?
2013. ápr. 27. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hol laksz. Én Fehérváron jártam jógára.

Akárhol is élsz, érdemes csoportban, oktatóval jógázni (ha ezt választod). Egy jó oktató a mozgás és a meditáció mellett a szülésfelkészítéssel is foglalkozik (legalább beszélgetés szinten), nálunk pl. arra vonatkozóan is adott tanácsokat, milyen testhelyzetek segítik a vajúdást, szülést.

2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen,ezt kifelejtettem,Pesten élek.
2013. ápr. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!