Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neked sikerült praktikákkal...

Neked sikerült praktikákkal megindítani a szülést? Próbáltál ilyeneket? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott. Akkor született meg, amikor akart.
2013. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szánt szándékkal történt, a második fiammal voltam terhes, nyár végén paradicsomot tettem el. Ledaráltam 20 kilót, másnap hajnalban megindult a szülés! Két héttel a kiírt idő előtt jött.
2013. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem be akarták indìtani,mert már jòcskán túlhordtam,ezért az orvos javasolta hogy pròbáljuk meg a "házi" praktikákat.Sok mindenről hallottam hogy beindítja: tonic,ananász,erős,stb

Gondoltam egyenkènt pròbálom ki,ìgy biztosan tudni fogom melyik volt a hatásos.Keddi napon vettem tonicot ès egy konzerv ananászt.Dèlután 5kor megettem az ananászt ès szerda hajnal 1kor már voltak fájásaim :-)

2013. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon megkívántam a fahéjas tejbegrízt,így azt vacsoráztam. Pár óra múlva elfolyt a magzatvíz. (37. hét volt még csak)
2013. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már 41 hetes voltam,nem akartam hogy indítsák..hajnalban szeretkeztünk a egy jót, negyed óra múlva elindultak a fájások..
2013. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

túlhordás miatt én is próbálkoztam mindennel.. a tonic és társai hatástalanok voltak. viszont elkaptam a párom ;) szex után kb fél órával éreztem valamit, beültem egy kád vízbe, ezek után még inkább éreztem ezeket a valamiket (ez délután 2-3 körül volt) este 7-8 körül "már" 10 percesek voltak a fájások.

szóval nálam is a szex segített.

(ez kedden volt, pénteken indították volna, ha semmi nincs addig)

2013. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyümölcs torta :)
2013. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem sikerült.Amiket kipróbáltam:tonic,csípős halászlé,séta fel a hegyre,szex,fűnyírás....ekkor 40+5 napos voltam. Így feladtam,jön,ha akar.41+2 nél ment el a magzatvíz.
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy egyetlen hatásos dolog van: a szex. Mondtam, hogy felejtse el, nem vagyok rá képes, de ez a kis örökmozgó másnap mégis kibújt :)
2013. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!