Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+5 hetes terhességemet mai...

9+5 hetes terhességemet mai UH-n elhaltnak nyilvánították.21 mm-es CRL most,2 hete pedig 14 mm-es, akkor voltam 7+5 hetes és a doki azt mondta minden rendben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a ma mért adatok, a 21 mm-es embrió megfelelne a 9+5 hetes terhességnek? Pontosan 2 hete voltam egy másik orvosnál, aki azt mondta az embrió pont olyan és úgy néz ki, ahogy ki kell neki. Mi történhetett?:(
2013. ápr. 29. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :((( Fogadd részvétem, sok lelki erőt!
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én màr igen! Mentek a műtőbe és előtte még csinàlnak uh-t hogy ugye biztosan meggyőződjenek arról hogy nem él a magzat! Aztân nagy meglepetésükre bizony vert a szìve!
2013. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én biztos elmennék máshova is amugy nem velem történt de hallottam ilyenről hogy már meg volt a mütét időpontja de az anyuka még elment máshova és élt a babája!szivből kivánom hogy nállad is tévedés legyen hiszen nőtt engem ez biztatna,ha mégsem akkor viszont sok erőt és kitartást!majd azért irdd meg légyszi ha lesz valami fejlemény


35hkm

2013. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még vérvétel is lesz, a HCG szintből biztosan látják, hogy él-e az embrió.
2013. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon sajnálom, hogy ez történt! Nekem a 8. héten volt ez. Mondjuk SZTK mondta, hogy elhalt, küldött műtétre, de aznap elmentem magánba a Hepinet-hez és gyönyörű erős szívverést láttak!

Szerintem nézesd meg mással is! Hátha...

2013. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatásokat!


Csütörtökön megyek vérvételre és konzultációmra az orvosomhoz, ahol mindenféleképpen fogok kérni még egy UH vizsgálatot.

2013. ápr. 30. 22:33
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megírnád, hogy mi volt? Mégis élt a babád? Sokszor hallok olyat, hogy elromlik a gép, vagy csak nem találják meg vele, mert gyenge a készülék... Nagyon remélem, hogy Veled is ez volt! Írj!

2013. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!