Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Junius - júliusra kiírt...

Junius - júliusra kiírt kismamák, hogy vagytok? Tudtok éjjel aludni, befordult már a babátok, fiut vártok vagy kislányt? Hányadik baba lesz?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 11:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor ugyan az a dátumunk, hát én már ugy mondom hogy a 31. hétben vagyunk :)
2013. máj. 1. 17:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia, igen úgy is lehet mondani, sőt mindkettőnknek fia lesz, ahogy olvasom. Nekem kb. a 27. héttől fájnak az izületeim, a kezeim nagyon meg alig bírok leguggolni. De amúgy megvagyok! már nagyon várjuk a picurt! Akkor várjuk együtt a végét!
2013. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A baba szoba kész 2 dolog hiányzik ágynemű huzat és babakád minden más megvan :) ( jah meg pelus meg tusfürdő,krém de azokat május végére beszerzem) szülőpakk tudom mit kell vinnem de még nem raktam össze majd a 37. hétre akarunk teljesen kész lenni! Addig szerintem ráérünk! Nekem a derekam és elöl a hasam fáj nagyon úgy mintha meglenne a havim... de azt mondják az orvosok ismerősök ez normális mert első baba és tágítja a csípőmet a kifele úthoz! :)
2013. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Junius 18 - ra vagyok kiírva 6. kisbabámmal, kisfiam lesz. Nagyon várják már a testvérei is és mi is. A szüléstől most is félek, sajnos nem sikerült eddig még könnyen, gyorsan szülnöm. Rengeteg tennivalóm ellenére jól vagyok.
2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Június 27-re vagyunk kiírva, a 33. hétben járunk. Én jól vagyok, a levegőtlenség szokott csak nagyon zavarni. Néha úgy érzem, megfulladok. Ha sokat kell állni, akkor meg az ájulás kerülget. Más panaszom, hála Istennek, nincsen.

Fiút várunk, elég aktív baba, de éjszakánként csak ritkán ébreszt fel. Pár hete az orvos tapintásra megállapította, hogy hosszirányba beállt, de meggondolta magát, mert a múlt heti ultrahangon először farosnak tűnt, 10 perccel utána a manuális vizsgálaton meg már harántfekvésben volt. Remélem, mire kell, addigra a helyére fordul. A szüléstől nem félek, a császártól viszont igen.

Múlt héten költöztünk, nem volt tervezve, ezért alaposan elmaradtam a babaszobával. A legtöbb dolog megvan, de dobozokban, nincs rendezve. Egy-két héten belül szeretném összerakni a kórházi csomagot is és a babacuccokat is, de ehhez előbb össze kéne szerelni a szekrényt, amibe mindez kerül... Most pedig még a sürgetőbb dolgokkal kell foglalkoznunk a lakásban (függöny, mosdókagyló felszerelése stb.).

Ja, és első baba.

2013. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

07.07-re vagyok kiírva, kislány lesz és a múlthét előtti heti uh-n 1580 gramm volt. :) Jázmin Zoé lesz a neve szerintem, de még kicsit bizonytalan vagyok ebben a kérdésben. Első baba és ő nagyon jól van. :)

Én kicsit nehezebben viselem. Fáj a hátam, nem tudok rendesen aludni, mert az éjszaka közepén felébredek és nem tudok vissza aludni, csak kis idő elteltével. De nappal nem alszom, mert akkor fáj a fejem. Csak oldalt vagyok képes aludni, ha háton kéne, akkor egész éjjel a plafont nézném. :D A kerti munkát viszont bírom. :) Elvileg már be van fordulva, de elég aktív, mert egyik uh-n így fekszik másikon úgy. :) Mindenkinek boldog babavárást és könnyű szülést. :)

2013. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!