Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiú vagy lány?...

Szerintetek fiú vagy lány? Orvos nem mond semmit,38 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 1. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Ha én is jól tippelem a dolgot és ez a lába köze, akkor én is lányra gondolnék. Azért kérdezz rá a dokinál, tuti megmondja, mert ilyenkor már biztosan lehet látni rendesen.
2013. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%

6-os vagyok, nem tudom mi miért kellett lepontozni?

Ha az uh-n nem nézik meg a nemi szervét, akkor nem tudják megmondani, hogy fiú lesz-e vagy lány.

Ha az orvos nem mondja meg a nemét, akkor meg meg szokták kérdezni.

Amúgy meg itt senki nem uh szakértő, így senki nem fogja száz százalékosan megmondani, hogy fia lesz-e a kérdezőnek vagy lánya. Csak tippelgetés. A végén derül ki biztosan, majd ha kibújik, az is biztos.

2013. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Meg kiegészíteném azzal még, hogy ha megnézik a nemi szervét és látszik is, akkor tudják megmondani. Mert ha éppen úgy helyezkedik, hogy nem látják, akkor nem is tudják megmondani.

Előző voltam.

2013. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Moira Te vagy az ??????


én egyértelműen kiveszem hogy ez a lábo köze, de viszont nem full szemből van és a kis sarka betakar...

megmondom őszintén nem tudom ebből a képből kivenni....

2013. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ja még annyi kérdésem lenne hogy fejvégű fekvésű?
2013. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Meg egy szavazat a lanyra :)
2013. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Mindig kérdezem,de nem vàlaszol,vagy csak olyat pl,h tapogassam ki o.O' és nem a feje làtszik termés(nzetesen,hanem a kis hasa és a làbai... én sem tudom sajnos,de hamarosan kiderül :) 4D uh-ra esélyem sincs(volt) menni, itt a közelben nincs,4 màsik gyereket is nevelek
2013. máj. 1. 21:56
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja,és igen,fejvégü fekvésben van :)
2013. máj. 1. 21:58
 19/23 Félőske22 válasza:
Legyen fiú.:)
2013. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúcska:)!De írd majd meg a végeredményt,lszi!:)
2013. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!