Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam magzatvizvételen, ahol...

Voltam magzatvizvételen, ahol azt mondták, hogy fiú lesz a babám. Ma voltam a dokimnál UH-n és Ő nem látott semmit, ami fiúra utal. Most mit csináljunk? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
Ja, a klinikán nem adtak leletet, csak szóban mondták, hogy fiú és egy pecsétet a kiskönyvbe, hogy egészséges.
2008. ápr. 22. 15:18
 1/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én úgy hallottam a magzatvíz eredmény 100%.Ott biztosra tudják hogy mi a neme.Üdv 28hetes kismama
2008. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kislányommal én is voltam vízvételen.

A nemét 100% pontosan meg tudják mondani,a vizsgálat 95-98%-os.

És nekem normális leletet küldtek azzal kapcsolatban is,ami miatt vizsgálták.A kiskönyvbe viszont nem írtak róla semmit.

2008. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú. Ők nem uh alapján mondják ezt, hanem a magzatvíz vizsgálatból. Úgyhogy ez tuti!!

Gratula a kisfiatokhoz :o)

2008. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magzatvíz vtel a tuti! Állítólag abból már akkor is meg tudják mondani, amikor még ki sm alakult hogy mi lesz.. Vagyis szemmel nem látható...
2008. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!