Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek miért kellett menni...

Nektek miért kellett menni magzatviz vételre?

Figyelt kérdés
nekem azt mondta a doktornö hogy a méhlepényem nagyon megvan duzzadva,meg hogy a korához képest nem ugy fejlödik a baba ahogy kell...május 7.kell mennem,de nagyon félek a vizsgálattol is meg az eredménytöl is.
2013. máj. 1. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én semmiképp nem mennék. Testvérem most terhes és azt hiszem edwárd szindrómát mondtak neki és ezzel a vizsgálattal kilehetett volna deríteni hogy tényleg az-e de kicsúszott belőle. Én örülök neki hogy nem sikerölt mennie
2013. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a mostani a 3. terhessègem ès az elsonèl magzatviz vètelen a màsik kettonèl chorion biopsziàn voltam.Elsosorban a korom miatt csinàltattam meg ezeket a vizsgàlatokat.A vizsgàlat maga nekem nem fàjt inkàbb kicsit kellemetlen de boven kibirhatò.S ha beteg a baba inkàbb most deruljon ki mint szulès utàn ,amikor mèg van vàlasztàsi lehetosèg.
2013. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ultrahang felügyelet mellett csinálták nekem Debrecenben olyan szakemberek, akik már akár évtizede csinálnak ilyen mintavételt. Fél percig tartott. Nekem az AFP egyik értéke volt minimálisan magasabb, ezért kellett menni. Utána kb. 2 hétig azt javasolták, ne emeljek, ne hajolgassak. (Nem is terveztem.) Szóval kibírható volt maga a szúrás. Inkább a várakozás készített ki, azzal nem tudsz mit kezdeni. Jó lett az eredményem, örülök hogy akkor belementem.

Remélem, segítettem. 28hkm.

2013. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 12. heti uh-n a tarkóredő 3 mm volt!Debrecenben voltam énis,nagyon rendesek voltak!Jó lett az eredmény,nem bántam meg,hogy elmentem!A magzatvízvétel nem fáj annyira,inkább kellemetlen,de ki lehet bírni!
2013. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!