Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes várandós vagyok, és...

8 hetes várandós vagyok, és szombat este összepréseltem a hasam. Elvesztettem a babámat?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy baj lehet, hiszen csak összekuporodtam! Viszont utánna egy kissebb mennyiségű vér távozott belőlem, és még mai is ha pisilni megyek a wc papíron halovány barna csík van! Másnap reggel begörcsöltem, de pár másodber után elmúlt. Most is fájdogál, de az elmúlt hetekben mindíg fájt valahol a méhemnél. Jövőhét szerdára vagyok behívva ultrahangra.
2008. jún. 16. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Te mire vársz még? Tőlünk várod a választ??? Gyorsan irány orvoshoz!!!!! Talán még nen késő... szorítok!!!
2008. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azonnal menj orvoshoz!!!

Bármilyen jellegű vérzés baj lehet! Te tényleg mire vártál?!

2008. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irany a doki!!!Az elso ugyelet is megteszi!Ha verzel az mar nem jo,mar akkoer el kellett volna menjel.Remeljuk nincs baj.

Szoritok neked!

2008. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden olyan esetben, amikor valami nem stimmel, főleg, ha vérzel kérhetsz sürgősségi vizsgálatot. Ha azt mondják, hogy csak a jövő héten van időpont, akkor irány egy másik doki addig, amíg valaki legkésőbb másnapra nem tud vállalni. Ez nem játék, hanem egy baba, harcolnod kell érte, ha a néha roppant kedves eü-s dolgozókat nem érdekli. Remélem nem lett semmi baja, de innentől kezdve nagyon vigyázz rá.

Én világ életemben felhúzott lábakkal aludtam, de rendesen, a mellemig felhúzva. Mióta terhes vagyok viszont alapból nem tudok így feküdni, még derékszögig sem tudom a lábaim felhúzni, mert zavar rögtön.

Próbálj te is kerülni minden olyan testhelyzetet, ami a hasadat összenyomja.

2008. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!