Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes uh-on tágult gyomrot...

30 hetes uh-on tágult gyomrot állapítottak meg, volt még valaki így? Mit jelent ez pontosan, lehet nagy baj belőle?

Figyelt kérdés
Vissza kell mennem jövő héten, de nagyon ideges vagyok, eddig minden rendben volt.
2013. máj. 2. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nem egy ritka dolog. Azt jelenti, hogy túl sok magzatvizet nyelt a baba. Biztosan előfordult már veled is, hogy túlittad magad. Ő még nem igazán tudja, hogy mennyit ihat. Általában a következő ultrahangon már minden rendben van, a baba előbb utóbb kipisili. :) Ha nagyon aggódsz menj el egy alkalomra egy magándokihoz, ha tud fogadni előbb, de szerintem felesleges.
2013. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez volt, előírtak egy csomó vizsgálatot, mert azt mondták, hogy hátha az első trimeszterben összeszedtem valami vírust. Már nem emlékszem pontosan miket vizsgáltak, de rubeola, bárányhimlő, ilyenek voltak benne. Tiszta hülyeség az egész, az ember csak észreveszi, ha himlős, nem?

A magándokim azt mondta, hogy valószínűleg csak valami puffasztó dolgot ettem előző nap. Legközelebb uh előtt ne egyél bablevest.

Az én fiamnak semmi baja, hála Istennek. Persze az összes lelet negatív is lett, de azért paráztam én is egy-két hétig.

2013. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen csak a 24 héten

túl feszes volt a baba gyomra,épp akkor emésztett a drágám :)


a papírra annyi volt írva hogy


feszesen telt magzati gyomor.,nagyon mohón itta a magzatvizet.

2013. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!