Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet tejsavas...

Terhesség alatt lehet tejsavas vagy joghurtos tampont alkalmazni? Vagy milyen intim mosót vagy zuhanyt stb. a ph helyreállítására és a savasság fenntartására?

Figyelt kérdés

Vitagyn C kúrát tartottam és eddig nem ia használtam intim mosót stb. de a terhesség alatt egyre gyakrabban fertőződök , jó lenne valami bevált mosót vagy zuhanyt beszerezni, mert a sima tusfürdő nem lesz jó a mosakodáshoz.

Köszi!


2013. máj. 3. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Te neked mi bajod van kérdező??Mindenki értelmes választ írt!!Ha fertőzésed van,menj orvoshoz,ő tud a legjobban kikezelni!Ez nem játék,a babád egészsége múlhat rajta!!!
2013. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!

Az ORVOS meg tudja mondani mit használhatsz, az ORVOS meg tudja állapítani egyáltalán szükség van e bármilyen készítményre. És az ORVOS talán arról is felvilágosít, hogy a felszálló hüvelyi fertőzés koraszülést okozhat. És ha felülkerekedsz az öngyógyító képességeiden, és erőt veszel magadon hogy elmenj a rendelőbe, azért ott ne így add elő : Jöttem terpeszteni.

Mert ez önmagában is elég proli, de egy kismamától meg aztán pláne.

2013. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
és igen volt egy kis "bajom", de a kúrával megszüntettem, mert nem vagyok felelőtlen és megvettem tök drágán, most pedig még többet fogok költeni magamra :) hogy minden rendben legyen nyomik
2013. máj. 3. 14:14
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
ne haragudj, de ilyen nőnek nem tudom, minek egy kisbaba:( ekkora bunkó, proli nővel ritkán találkozni azért itt
2013. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
szerintem ti vagytok a bunkók , de megyek, mert nem érek rá ilyen hülyeségekre
2013. máj. 3. 14:25
 16/18 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora egy bunkó,idióta,proli nő vagy!!

Szánalmas!Neked aztán nem való gyerek!Szerencsétlen!

2013. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát kedves válaszoló csajok, azért ilyet is ritkán látni itt. ok, van egy-két butácska, néha kicsit bunkó, de hogy valaki tök normális válaszokon ekkorát pattogjon..:) ilyen tirpák nőt ritkán látni, főleg kismamában! remélem a babának azért nem lesz baja, nem érdemli meg, attól meg hülye az anyja.
2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Valóban, szoktak itt bunkó válaszok lenni, de nem értem a felháborodásodat, kérdező. Mindenki próbált normálisan válaszolni.

Na most, az intim zuhany használata tilos terhesség alatt, és még ha az én orvosom ajánlaná is, én nem használnám. Egyrészt, mert tilos, másrészt pedig mert semmi nem használ.

Ha van fertőzéd, arra semmilyen savasság fenntartó baromság nem fog hatni, nem öli meg a baktériumokat. Amelyek biztos vannak vagy gombák és amire egy gyógyszeres orvosi kezelés kell. Először is vetess kenetet, laborban megállapítják baci vagy gomba és végig csinálod a kezelést.

Kérdésedre a válasz, nem, nem lehet semmit sem használni, mert ezzel csak ártasz. Max. sima intim mosakodó gélt lehet mosakodásra használni, a legjobb a Gaba vagy a Lactacydnak van direkt terhesség alattra mosakodója. Semmi mást, pláne TAMPONT VAGY ZUHANYT.

És keress föl mielőbb egy jó orvost, hogy kikezelhesd a fertőzést, mert lehet olyan is, ami ártalmas a babára nézve.

2013. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!