Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A probiotikumokon kivul...

A probiotikumokon kivul milyen egyeb modok vannak a belflora helyreallitasara?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Élőflórás joghurt/kefír.
2013. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyél meg minden este 1 natur Actíviát, nekem helyrehozta az emésztésemet, puffadást egy antibiotikum kúra után.
2013. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kefirben, natúr joghurtban, az Activiában csak akkora mennyiségű jótékony baktérium van, ami egészségesen tartja a hüvelyflórát, ahhoz kevés, hogy egy sérült bélflórát helyreállítson, szóval ezeket magában lehet enni, mert jót tesznek, de egymagukban nem tudják helyreállítani a sérült bélflórát.

Szóval helyreállításra a probiotikum, kiegészítve ezekkel az élőflórás tejtermékekkel.

2013. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azt a fontos dolgot nem irtam, h az egesz a tejfeherje allergia kovetkezmenye, tehat teljesen tejmentes dietan vagyok.
2013. ápr. 18. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor tejtermék kilőve.

Marad a probiotikum.

2013. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Veszel 1 natúr activiát. Felforralsz annyi tejet, amennyi joghurtot szeretnél pl. fél litert (ha lehet házi tej). Hagyod szobahőmérsékletűre hűlni, beleteszed az activiát és láss csodát, másnapra lesz fél liter natúr activiád, ami nem csak a hüvelyflóra fenntartásához elég, hanem tökéletes a bélflórának is... Teszel el belőle valamennyit, 1-2 napig eláll hűtőben ha akarsz még többet csinálni...
2013. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, most néztem hogy tejmentes diétán vagy : akkor activia és házi praktika a szaporításához kilőve :)

Normaflore... Protexin... egyéb mód nem igazán.

2013. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Sajnos a kerdes kiirasa utan jutott eszembe, h jelezzem, a tejtermekek kilove, mivel tejfeherje erzekeny vagyok, es mar nem tudtam modositani a kerdest.


Olyanokra gondolok pl, h esetleg a sport segit-e, vagy a rosttartalmu etelek fogyasztasa? Vagy epp a rosttartalmuakat ilyen esetben kerulni kell? Annyit tudok, h a fuszeres eteleket nem szabad most fogyasztani.

2013. ápr. 18. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült-e vmi terméket találnod, ami bevált?

A férjem nekem is ilyen gonddal küzd, de nem igazán járunk sikerrel a probiotikumokkal kapcsolatban.

Én már arra is gondoltam, hogy felkeresünk egy homeopátiás orvost, de az is vagy 2-3 hónap, mire időpontot kapunk.

2013. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Legutobb a ProGastro 825 probiotikumot kaptam, abbol szedtem be eddig kb masfel dobozzal. Erzek valtozast, de mivel nagyon regota fennallo panaszrol van szo, legalabb 4-5 honapig kell szednem.

A patikaban nagyon borsos az ara (8500 forintert vettem), de a www.progasztro.hu oldalukon ha jol emlekszem darabja 4900 Ft volt.

2013. jún. 14. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!