Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvosom mást ajánl maga...

Ha az orvosom mást ajánl maga helyett a szülésnél, mert nem lesz itthon, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sajnos magát a kérdést nem tudtam jobban megfogalmazni. A problámám az, hogy az orvosom szabadságra megy júli elején 1 egész hónapra. Addig meg is szülhetek, de ez nem biztos. Szólt már pár hónapja, hogy számítsak erre, de nem akartam orvost váltani, mert sajnos elég problémás kismama vagyok, sokat betegeskedem és ő tudja minden bajomat stb., és addig a baba is megszülethet. Szóval megkérdezte, hogy átadjon-e olyan orvosnak akit ő ajánl, vagy tudok-e én valaki mást, vagy bevállalom majd az éppen ügyeletes orvost. Én mondtam, hogy jobb lenne ahoz menni akit ő ajánl. Ha erre sor kerülne, mert a manó nem bújna ki még amikor ő itthon van, úgy az új orvosnak akit csak szüléshez fogadunk meg szintén ki szokták fizetni a teljes árát a szülésnek, annyit amennyit az orvos mondd, függetlenül attól, hogy nem is kezelt egy percig sem, vagy szerintetek annyit fizessünk neki, amennyit majd mi gondolunk a megelégedettségünk alapján?

Előre is köszi a segítségeteket


2008. jún. 16. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz az orvoshoz menjél akit a nőgyógyászod ajánl.Fizetni meg nem kell annyit,mintha ő foglalkozott volna veled végig!
2008. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, de minél hamarabb menj el ahhoz a dokihoz, akit ajánl az orvosod, mert egyrészt, ha mégsem szimpatikus még mindig kereshetsz mást, ha pedig tetszik, akkor meg tudod vele beszélni az eddigi problémáidat, hogy mire számítson. És persze nem hátrány, ha jó párszor találkozol még vele az utolsó hónap vizsgálatai során, mert megismered és nem idegenként kezeled majd. Szerencsés esetben kifoghatsz egy jó ügyeletes szülészt is, ha mégsem váltasz doki, de ez nem garancia.

Fizetni a szülésért meg ráérsz varratszedéskor és addig el tudod dönteni, hogy mennyit adj.

2008. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!