Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedek, de nagyon durván...

Vizesedek, de nagyon durván pár napja, mit tehetek azon felül hogy pihenek és felpolcolom a lábam?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok eddig nem híztam,jóformán csak 3 kg-ot most viszont iszonyatosan vizesedek,és a kilók is jönnek fel,már a kezem is vizesedik:(
2013. máj. 3. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vegyél ilyet!


[link]


Nekem nagyon bevált a lányommal!

2013. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sómentes diéta, nátriumszegény mente s víz, igyál csak babavizet, és sómentes étrend.
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,minden segítségnek örülök!!!
2013. máj. 3. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Menta tea vagy csalán tea mind kettő vizelet hajtó.
2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

CSALÁNTEÁT NEM SZABAD TERHESEN!!!!!!!


Ne írjatok már hülyeséget... próbáld ki viszont az alkoholmentes sört! Mivel vízhajtó, nekem nagyon gyorsan kihajtja a vizet! Ha nem szereted az ízét, vegyél ízesítettet!

2013. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek nem jò arra semmi!Én is vizesedtem mint állat,kezem arcom bokám làbszáram.Olyan voltam mint egy vizzel teli lufi.Kipròbàltam mindent,de semmi.Birdd ki még nem szűlsz és àllj hozzá pozitivan.

Boldog babavárást.

2013. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tarts gyümölcsnapot! Én 20kg-ot híztam terhesség alatt,szóval én tapasztalt vagyok!! Aznap csak kizárólag gyümit egyél!! Pufirizs is belefér!! Nekem egy nap megettem pl 4 narancsot( ami jó vízhajtó volt) 3 banán, 3 alma,pufirizs:) Tudom,hogy nem jó,de muszáj,ha nem akarsz kórházba menni,főleg ha a víz mellé magas vérnyomás is társul:(
2013. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csalánteát tényleg nem szabad, mert a magzatvizet is hajtja.
2013. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem szülésznő javasolta a mandulát is, napi 1 marékkal, és tényleg mintha jobb lenne.
2013. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mozogj legalább napi fél órát (pl. reggeli kilépős séta, amikor még nincs meleg). Ha fekszel vagy ülsz, polcold magasabbra a lábad a csípődnél. Igyál sokat. Kerüld a sót. Tarts heti 1 alma- vagy gyümölcsnapot (amikor csak azt eszel).

Sajnos a vizesedés toxémia vagy májgondok jele is lehet. Nézess a vizeletedben fehérjét (védőnő, patika), mérd a vérnyomásod és küldjenek el vérvételre is (háziorvos, nőgyógyász).

2013. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!