Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézi mellpumpa vagy elektromos...

Kézi mellpumpa vagy elektromos tejszívó? Melyiket javasoljátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Orrszívóval kapcsolatban is ugyan ez lenne a kérdésem..

2013. máj. 4. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

megoszlik..

nekem egyik sem vált be,saját magam hamarabb lefejtem mint gépivel vagy kézivel,persze volt mit lefejni sok tejem volt.

orrszívók közül az orrszívó-porszívó a legjobb !!

2013. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt, mindkettő Aventes. A kézit erősebbnek érzem, és jó is, de amikor sűrűn kellett használnom mellgyulladás miatt, akkor vettem inkább egy elektromosat, ami bár nem olyan erős, de legalább nem kell pumpálni. Mindkettő jó, ha nincs rá sokat szükség, elég a kézi is.

Orrszívóból én is a poszívósra esküszöm. Kézit utazáskor viszünk magunkkal, szinte semmit sem ér, de ha épp folyik az orra, és nincs nálunk porszívó, akkor azt használjuk.

2013. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elektromost használtunk mindkettőből, nekünk bevált!
2013. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az avent kézi nekem nagyon bevált, több mint egy hónapig csak ezzel fejtem (korababámnak), nem is volt fárasztó.

Orrszívóból a porszívós szintén, enyhébb esetekben a pesztonka elektromos is jó volt.

2013. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy válaszoltatok!
2013. máj. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!