Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsiek! Dr. Hánzli Jánoshoz...

Pécsiek! Dr. Hánzli Jánoshoz jár valaki? Jó orvos?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy babát várok. Mivel nemrég lakok Pécsen, sürgősen nőgyógyászt keresek. Nekem a doktor urat ajánlották, de mielőtt elmegyek hozzá, szívesen venném mások tapasztalatát :)
2013. máj. 4. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én hozzá jártam. Én személy szerint elégedett voltam vele. Az igaz, hogy sokaknak mogorvának tűnhet, de nekem semmi bajom nem volt vele, mindig normálisan érdeklődött, hogy mi van velem, a kérdéseimre is rendesen válaszolt.

Ha valami nem pont nőgyógyászati kérdésed van, akkor azt a védőnőddel tudod megbeszélni, a doki csak bekukkant :) meg beutalókat ad, az eredményeket nézi meg, ilyenek. Szerintem erre ő tökéletes.

Akinek viszon bűbáj pofa doki kell és esetleg magára veszi a visszafogott (néha mogorvának tűnő) stílust, az szerintem ne menjen hozzá. :) Bár ez szerintem függ attól is, h ki milyen vele. Én mosolygós vagyok, velem mosolygós volt. De volt ismerősöm, aki nem ilyen, azzal más volt. Szülsét is vállal, nagyon profi, hallottam erről. :) (Én Bp-n szültem, utolsó hónapban költöztünk el Pécsről, addig Hánzlihoz jártam)

Banót nem ajánlom. Aranyosnak tűnhet elsőre , de volt, h sírva jöttem ki tőle, barátnőm hozzá járt, ő szülést nem is vállal és fizetős, őt is megríkatta, pedig még fizetett is.

Illetve akit még dícsérnek, ő a Panka doktor úr. Ő is vezet le szülést.

Szerintem próbáld meg a Hánzlit, aztán kiderül, beválik-e.

Bármikor válthatsz orvost. :)

2013. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! El fogok menni hozzá, aztán majd eldől hogy tovább :)
2013. máj. 4. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen sírva jöttem ki tőle, mert annyira bunkó volt velem. Soha többet nem akarom látni azt az embert....
2013. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nagyon nem ajánlom, keress jobb orvost!
2013. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dr. Koppán Miklóst ajánlom. Szakmailag és emberileg is csak jót írhatok róla! da Vinci Klinika honlapján nőgyógyászok között keresve megtalálod, itt rendel magánba, egyébként pedig a pécsi Szülészeti Klinikán.
2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon köszönöm a választ!
2013. máj. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!