Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csepeli védőnők elérhetősége?...

Csepeli védőnők elérhetősége? Sehol sem találok a neten értékelhető adatot.

Figyelt kérdés

Ha minden igaz a 3. körzetbe tartozom, azt is megtaláltam, hogy elvileg (igaz pár éves adatot találtam csak) Rácz Ibolyához tartozom, de semmi részletet nem találok sehol, se címet, se telefonszámot.

És ha esetleg valaki szintén hozzá tartozna, véleményt is szívesen veszek róla :)


2013. máj. 4. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 v-f.m. ***** válasza:
2013. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt én is megtaláltam, aztán ha ide kattintok:

"A tartózkodási cím szerinti védőnő elérhetősége megkereshető a www.oszmk.hu honlapon a „Védőnői körzetek adatai” menüpont alatt." -> ezen az oldalon nincs is ilyen menüpont.

Azért köszi! Azt hiszem inkább találomra felhívom az egyiket, aztán maximum elküldenek, hogy nem oda tartozom.

2013. máj. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!