Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. héten AFP nem korai?

15. héten AFP nem korai?

Figyelt kérdés
Aznap töltöm be a 15. hetet mikor az AFP vérvétel lesz. Nem korai? Mindenhol 16.heti vérvételnek nevezik.
2013. máj. 6. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de,kicsit az. 16-18 hét között szokták, de inkább a 16-on. nekem meg a 28-30 hetes uh-t hozta előre a doki úgy, h 26 hetesen kérte. lehet, h mindkettőnknél megvolt az oka, csak előre nem mondta....
2013. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak csigolyaeltolódása van. Elég komolyan és lehet ezért...
2013. máj. 6. 08:19
 3/13 anonim ***** válasza:
elképzelhető, amennyiben az erre való hajlam örökletes. én a saját esetemben arra tippelek, h a dokim téraránytalanságtól tart,mert szóba hozza nekem is, meg a páromnak is, h alkatilag nagyon vékony vagyok és azzal küldött uh-ra, h tudni akarja, mekkora a babám becsült súlya...
2013. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia

Az AFP vérvételt a betöltött 16.héten kellene végezni a pontos eredmény érdekében.

2013. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ezért. Mert én még vissza is kérdeztem mire mondta, hogy AFP vizsgálat betöltött 15-18.héten csinálják.
2013. máj. 6. 08:25
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem sanszos, h ez áll a háttérben, csak nem akarják az ördögöt a falra festeni, mert ha minden ok, akkor jobb, ha nem is tudjuk, miért volt nálunk sürgősebb. így nem aggódunk "feleslegesen". én nálad is,náam is így raktam össze, de persze csak találgatok. kombinált teszted volt?
2013. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen kombináltat kértem, ott minden rendben volt
2013. máj. 6. 08:31
 8/13 anonim ***** válasza:
hmm. mondjuk ez azért megnyugtató. a kombinált tesztet sokkal mérvadóbbnak tartják, mint az AFP-t, ami annyira megbízhatatlan, h alig maradt pár ország, ahol még porondon van. szerintem ne aggódj. de akkor meg tényleg jobb lenne a betöltött 16. héten nézni... nem tudom...azt mondta már a dokid, h mikor legyen a 2. genetikai uh?
2013. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem de a 17.hét 3.napján megyek ultrahangra, hogy az genetikai lesz-e azt nem tudom
2013. máj. 6. 08:37
 10/13 anonim ***** válasza:
az elvileg a 2. genetikai uh-d lesz, amit amúgy abetöltött 18. héttől szoktak csinálni én úgy tudom. vajon csak veled tol mindent egy kicsit előrébb a doki v nála ez a protokoll...?! már nem mernék rá fogadni, de édesanyád betegsége azért elég jó indok lehet.
2013. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!