Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 38. heti kotelezo uh-ig...

Ha 38. heti kotelezo uh-ig nem fordul meg a baba, megcsaszaroznak hamarabb is vagy akkor is kell varni a 40. hetet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor programozott csaszart terveznek, vagy meg kell varni a szules megindulasat?
2013. máj. 6. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ha csak a fekvés miatt lenne a császár, tehát nincs egyéb indok? Akkor nem, nem császároznak meg hamarabb.

Nekem legalábbis a 38 heti uh-n még haránt volt a kisfiam (ami eleve császár) de egy napra rá befordult éjjel és csak 2 hétre rá született meg, szóval még jó hogy nem császároztak meg hamarabb.

Viszont mikor mentem szülni akkor előtte megnézték uh-n is meg tapintással is hogy a feje van e lent (még mielőtt elmenne a víz úgy hogy nem fejvégű hanem haránt).

2013. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is harántban volt a babám még 37. héten. Már megbeszéltük a dokival, hogy ha betöltöm a 39. hetet megcsászároz. 37 hét 6 naposan már fejvégű volt, de ha nem fordult volna meg 39. hétig, akkor 1 héttel hamarabb kivették volna.

(Végül így is császár lett más miatt.)

2013. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!