Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémamentes terhesség...

Problémamentes terhesség esetén (normális munkakörnyezet, ideális körülmények, stb.) mikor "szokás" szülés előtt befejezni a munkát?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%
Na, én nem vegyszerekkel dolgozom, hanem napi 8 órát ülök. Állandóan dagad tőle a lábam, keményedik a hasam, minden bajom van. Hétvégén meg semmi ilyen tünetem nincs. Akkor én is hisztis lehetek, mert még csak 25 hetes múltam, és úgy tervezem, hogy még két hetet maradok.
2008. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 rejtjel ***** válasza:
Aki fizikai munkát végez, vagy veszélyeset, természetesen táppénzre megy. Az első szerintem arra gindolt, amit a kérdező is kérdezett, hogy ha ideákisak a körülmények, mi van. Szerintem sok ember nem szereti a munkáját, ezért táppénzre megy, amint lehet.
2017. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!