Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a mensi szerű görcs...

Normális a mensi szerű görcs (egyszer-kétszer, nem hosszú ideig tartó) 28 hetesen?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon. Kemény is olyankor a pocid?
2013. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne,hogy legyen.Keményedsz is közben?
2013. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán tudom, milyen érzés az a keményedés. Akkor valószínű, hogy nem szokott, mert azt érezném és tudnám, hogy "na ez az"?
2013. máj. 8. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, nálam a 30. héten kezdődött, keményedni nem keményedtem. Azt hittem normális, és természetes dolog, mert többek közt itt is azt írták nagyon sokan. 32. hetesen mentem orvoshoz, amikor méhszájat is vizsgált. Kiderült hogy 3cm-ről, 1 cm-re rövidült a méhnyakam, és a külső méhszájam 1 cm-re kinyílt. Nem minden esetben ez áll a háttérben, de akár ez is lehet az oka.


39 hkm

2013. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az elejétől kezdve volt ez a mensi szerű görcsös érzés, plusz erősebb-gyengébb keményedések, de a méhszájam azóta is zárt. Sok magnerotot javasolt a doki és pihenést. (méhszájat havonta nézünk)
2013. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A keményedés az mikor görcsöl a hasad és közben kemény lesz a hasad.
2013. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem órákig is eltart, jön-megy, 27 hetes vagyok. Doki megnézte a méhszájat, mindent rendben talált, és azt mondta, hogy ez tipikusan 26-28 hetesen szokott lenni, és most különösen előfordulhat a frontok miatt. Nem mondom, hogy nem parázok, de azért csak nem véletlenül mondta, és itt is sokszor látom kérdésként. 3x2 magneB6 volt az utasítás.
2013. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!