Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali vesetágulatot...

Jobb oldali vesetágulatot állapított meg nálam a szonográfus. Jár valaki hasonló cipőben? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Semmi panaszom nincs egyébként, nem görcsölök meg ilyenek. Két hete nézték a vizeletemet is, az is teljesen rendben volt. Annyit mondott a szonográfus, hogy próbáljam a bal oldalamat preferálni, amit eddig is igyekeztem megtenni, de úgy látszik, hogy mégsem figyeltem oda eléggé. (Alvás közben elég nehéz arra odafigyelni, hogy bal oldalon feküdjek.) Amúgy a babával minden a legnagyobb rendben van. Jövőhét végén megyek háziorvoshoz, de addig is kíváncsi vagyok, hogy milyen tapasztalataitok vannak.

2013. febr. 17. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, ilyen betegsegem nekem is van, 7 eve mutottek vele. Minden evben jarnom kell kontrollra mert elvileg a tagulat visszajohet, es akkor masmilyen mutetet kell alkalmazni (laporoszkopos volt elsonek).

Most 18 hetes terhes vagyok, es elvileg ez a betegseg semmilyen problemat nem okoz a babanak, nekem azt mondtak.

Megkerdezhetem hogy hany centis a tagulatod?

Udv Detti

2013. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem csütörtökön állapítottak meg 2oldali vesetágulatot,ma vagyok 19+2 hetes. Azt mondta az orvos,hogy igyak napi 2-3l vizet minimum(alapbòl ennyi vizet iszok egy nap). A másik amit csinálnom kell,hogy napi fél òrát minmum négykézláb kell lennem....azt mondták nézzem így este a tv-t.
2013. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!