Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 21 hetes leszek,...

Lassan 21 hetes leszek, elkezdtünk már vásárolni! Más is csinálta/csinálja így?

Figyelt kérdés

Keddre érkezik a kiságy és a matrac. Már jó pár ruhácska is van. Fürdetők, hintőporok ( olyan jó johnsosos akciók voltak:)) )

Meg minden apránként, de megvesszük. Nem akarom a végére hagyni! A babakocsit szerintem jövőhéten rendeljük!

Ti??


2013. máj. 11. 12:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi a 18. héttől folyamatosan vásároltunk be. Akkor tudtuk meg, hogy fiú, de akkor még fiús dolgokat nem vettünk, csak alap dolgokat. Fürdetők, hintőporok vásárlása viszont tök felesleges, még ha akciós volt is, mivel a gyerekorvos úgyis felírja a gyógyszertárit, amit az első pár hónapban érdemesebb használni, mint a bolti kencéket.
2013. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Én 9 hetes voltam mikor a babakocsit megvettem.:)

25.hétre már megvolt mindene.:)

2013. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Akkor jó! Úgy gondoltam, hogy úgy is eláll:))

Nekünk 4x mondták,mhogy kislány:))

2013. máj. 11. 12:49
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Én babonából még vártam. A 21. hét elég korai, bármi történhet. Ha nem vagy aggódó típus, akkor persze:) Én csak az utolsó hónapban kezdtem hozzá.
2013. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, de még semmit sem vettem. most kezdtük el nézni a babakocsikat és a kiságyat, matracot, pelenkázót. ruhákat még nem. fürdetőt, hintőport és egyéb babaápolási kelléket meg majd csak a legvégén veszünk.
2013. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok.Piros kocsit vetünk és kislány lett.:)

Most is ugrálózik mellettem 6 hónapos.:)

Gratulálok a picihez és könnyű szülést.:)

2013. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Én is megvettem mindent már korán, aztán a fele nem kellett. Pl a Johnsonnak egyáltalán nem jók a termékei, káros anyagok vannak bennük, még THC-t is kimutattak egy vizsgálaton. A másik meg, hogy úgyis a gyógyszertári fürdetőt, popsikrémet, testápolót ajánlott használni egy jó ideig. A többit szerintem nyugodtan veheted, bár én amíg nem tudom 100% biztosra a nemét, nem vásárolnék ruhákat, babakocsit.
2013. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7-es 100%-osan nem fogod tudni a nemét míg meg nem születik.:)
2013. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

12. héttől kezdtünk vásárolgatni!Akkor unisex dolgokat, mostmár kislányosakat :) Johnsonsból ne igen vásárolj be szerintem, mert a legtöbb baba bőre allergiás rá, még engem is kiütött az első trimeszterbe, bőrgyógyász meg védőnőm is mesélte, h csomó pici babát kiütnek ezek a termékek!

Ami eddig megvan: kisrucik, kiságy, matrac, fürdetőkád, babakocsi, kiságy anyumékhoz, kismamapárna! (ezeknek 90%át rokonoktól kaptuk)MEg persze még csomó más még hátra van :D

22hkm

2013. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igaz, akkor csak 99% :) Márpedig a 32. hétig még bármi történhet, a négyszeres lányból is lehet kisfiú.
2013. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!