Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérezhet valaki terhes vitamin...

Vérezhet valaki terhes vitamintól?

Figyelt kérdés

Most olvastam valahol, hogy a gravidától vérzett egy anyuka.

Én a harmadikat várom és eddig is azt szedtem és nem volt gondom vele.

Most van egy vérömleny a méhemben a bébi felett, és két hete alakult ki ( előtte nem volt ott az ultrahangon ) pont 2 hete kezdtem el a gravida szedését is. Nem tudom ebben lehetne összefüggés? Szerintetek? Én nem hiszem de annyira elgondolkodtam......


2013. máj. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti nincs osszefugges! Hogyan is lehetne?! Es az az anyuka sem a gravidatol verzett, ez is tuti.
2013. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a kismamák többsége Gravidát szedett, semmi panaszuk nem volt. Én mondjuk az Elevittől kiütéses lettem, szóval átálltam a Pharmaton Matruelle-re, ami viszont teljesen bevált. Ugyan most a 25. héten már csak heti pár szemet szedek, de az influenzás időszakot is simán átvészeltem vele, el sem kaptam semmit.

Egyébként nem hiszem, hogy lenne összefüggés. Vagyis én még nem hallottam róla. Nyilván, maga a gyártó nem fogja reklámozni, ha ilyen mellékhatás előfordulhatna valamilyen adalékanyag miatt, hiszen nem érdeke. De ha azt nézzük, én még mindig azt mondom, hogy ez sima, mezei vitamin. Elvileg a vitaminra bizonyos mennyiségig szükségünk van, de persze, nem is szedjük nyakra-főre. Persze, majd úgyis fognak többen írni, hátha mások tapasztaltak ilyesmit. Mint írtam, felénk a legtöbben Gravidások voltak, semmiféle ilyesmi nem merült fel náluk, max. olyasmi, hogy többen jelezték, hogy hánytak tőle. (Mondjuk nekem az Elevitnél volt ilyen jellegű tapasztalatom, a Pharmaton-nál még mindig semmi.)

Viszont ha bizalmatlan vagy a készítménnyel szemben, a legokosabb, ha váltasz, biztos, ami biztos.


26 hkm

2013. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM!

Ez egyértelmű.Én is Gravidát szedek.Semmi panaszom!A baba is normális súlyú.

2013. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs semmi összefüggés!!!
2013. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2013. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!