Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki szerint nagyon kicsi a...

A doki szerint nagyon kicsi a baba. Megnéznétek az értékeit? Hátha valaki többet kiolvas belőle, mint én.39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

BPD 90 mm

AC 279 mm

FL 68 mm

Placenta a hátsó falon, érettsége III, magzatvíz átlagos, koponyavégű fekvés.

Nagyon hálás lennék, ha valaki segítene!


2009. szept. 30. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig azt mondták, hogy így kis csöppség meg úgy kis csöppség még a szülés napján is amikor megnézték uh-al. Nem is akarták, hogy szüljek pedig már számolás szerint 41 hetes voltam és a kislányom értékei hasonlóak voltak a tiédhez. Végül persze megszültem még aznap (császárral) és 3160g és 52 cm lett. Nem óriás bébi de még a doki is azt mondta még ott a műtőben, hogy "nahát, és nem is lett kicsi!".

8 hós anyuka

2009. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt kifelejtettem, hogy valóban 41 hetes lehetett mert szét voltak ázva a kezei és a magzatvízbe is belekakilt ami azt jelenti, hogy túlhordtam.

Az a fura, hogy nem is mindig ugyanoda jártam uh-ra és mégis mindig elmérték.

2009. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!