Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Volt akinek minden...

Félőske22 kérdése:

Anyukák! Volt akinek minden előzetes jel nélkül indult be a szülés?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek jóslóim, megvan a nyákdugóm is, nem szállt le a hasam, nem észlelek semmit, ami közelgő szülésre utalna. Félek, hogy szülésindítás lesz majd belőle. Kérek egy kis biztatást! :)

39 hkm



2013. máj. 11. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanígy vagyok, mint Te :D Csak én már 40+2 hetes vagyok :-) Már 2 naponta járok nst-re és a méhszájam sem nyílik...

2013. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Anita8401 ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik fiunkkal minden előjel nélkül elfolyt a magzatvíz.
2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A második fiamnál 40+6-nál még délután 1kor voltam NST-n, ami semmit sem muatatott. Utána még sétálgattam a városban, vettem ezt-azt, teljesen jól voltam. Még du. 3kor sem volt semmi jele, éppen erről panaszkodtam telefonon, majd amint letettem rögtön 2 percesek. Délután 4kor már kezemben volt a gyerek, alig értünk be vele a kórházba.
2013. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok; még annyi, hogy tényleg semmi előjele nem volt, nem szállt le a hasam, nem ment el a nyákdugó, 1 darab jóslóm sem volt, és méhszáj is tök zárt volt még a szülést megelőző nap is. Másnap kellett volna befeküdnöm.
2013. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. ! Én is ilyen szülést szeretnék! :)
2013. máj. 11. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem voltak jóslóim, azt sem tudom milyen az. Délelőtt a 39. héten gyanútlanul elmentem NST-re.Mire odaértem icpici fájásaim voltam, de akkor még nem tudtam, hogy az.:D Mondtam az orvosomnak, hogy mi van és ő hazaengedett azzal, hogy jöjjön ha erősödnek. Este 5-kor kezdett fájni egyre jobban és sűrűbben. 7 előtt úgy döntöttem induljunk.7re beértünk a kórházba 10kor felsírt a kislányom :))Gyorsan tágultam és jól viseltem a fájásokat. Semmi nem előzte meg ezt a napot sem jósló, sem magzatvízelfolyás, a nyákdugó is a kórházban ment el a vizsgálatnál meg nekem burkot is kellett repeszteni ami szintén nem fájt.
2013. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj minden rendben lesz. Könnyű szülést kívánok és boldog babázást! :)
2013. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem volt jóslóm. Egyszer csak elfolyt a magzatvíz és akkor szállt le a hasam is. A nyákdugó a kórházban ment el.

:) Nyugi!!! :) 0 előjellel is bármikor beindulhat! :)

2013. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!