Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt torna?

Terhesség alatt torna?

Figyelt kérdés
Melyik edzésprogramok(at) csináltátok? Vagy hogyan tartottátok magatokat formában (gondolok itt pl sétára) ? Heti hány alkalommal? Melyik volt a legjobb, leghatásosabb? Hányadik héttől kezdtétek?
2013. máj. 11. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Péntek ENikőnek van kismama tornája, meg Rubint Rékáét csináltam. DE: előtte megkérdeztem a nőgyógyászomat, biztos, ami biztos :)) inkább nézzen paragépnek (első baba, meg lombik is ráadásul)
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kismamatorna! :) 7hónapos terhes vagyok. A nőgyógyászom szerint nagyon jót tesz az úszás, séta, és nem csak ennyi hónaposan hanem korábban is. Túlzásba nem szabaad vinni az tény és való, de amúgy is érzed, hogy meddig jó neked..
2013. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nőgyógyászodat mindenképpen kérdezd meg, de szerintem kismama torna, esetleg jóga

vesz. terhesként nekem maradt a séta :))

2013. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!