Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normalis hogy 6...

Mennyire normalis hogy 6 hetes terhesen majd szétrobban a fejem? és nem birok reggel kávét inni. Ezért fáradt vayok egésznap

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Sajnos a hormonok miatt ez is "normális". Valamilyen gyógyszer van, amit lehet szedni 1-1 alkalommal a terhesség első harmadában, a dokit kellene megkérdezni. Cappuchino-t próbáltad esetleg vagy a kakaót? ezekben is van koffein...

2009. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, az elején én is nagyon fáradt voltam és az egész teresség alatt jobban megérzem a hidegfrontot, mint előtte. (fejfájás, fáradtság)
2009. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális a fejfájás is, a fáradtság is. A kávé nem is lenne megoldás, mert ez nem olyan fáradtság ilyenkor nem segít az sem. Hacsak tudsz, pihenj, használj ki minden percet rá!
2009. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A fáradtság miatt úgyis kidölsz bármit csinálsz iszol. Nekem délben kellett lefeküdnöm mindig fenekem nem érte az ágyat és a fejem már aludt. Ez még nálam most is elő jön néha. A kávé undor meg azt mondják az okosok hogy megundorodik az ember attól ami nem jó a babának úgyhogy erre gondolj. A te szívedet is feltudja esetleg pörgetni akkor képzeld el hogy abból Ő is kap valamennyit.

14 héten voltam 4d-s ultrahangon ittam egy fél energia italt hogy ned aludjon csináljon valamit. Elértem! nem lehetett normálisan őt felvenni mert nem állt meg egy percre se. Kávé amúgy se egészséges! de egy pár hét és az undor elmúlik úgyis.

2009. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!