Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénz problémám van! Ha...

Táppénz problémám van! Ha augusztus 3-tól táppénzen vagyok, mikor jön meg a pénz? Mert én még nem kaptam, pedig a munkáltatóm már állítólag leadta!

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem ugyan úgy utalták mint a fizetést!van tb kifizetőhelye a munkáltatódnak vagy maszek?mert én is hallottam hogy valakinek 2 hó mire utalják!
2009. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tb kifizető helyen dolgozol, akkor nyugodtan készülj fel! én május 7-vel mentem tpre, és a héten kaptam meg a pénzt. Sok türelmet!! :))
2009. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem sem táppénzkifizető hely. Július óta vagyok tp-en, eddig még semmit nem kaptam. Sógornőmnek 3-4hónap után utaltak először...
2009. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Enyim se kifizetőhely,2 hetente járok juli 1 óta a táppénzeses"kutyanyelvekért",és szept.22-én kaptam először!Türelem!
2009. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én júl 30 óta vagyok tp-n.Az én munkahelyem sem kifizetőhely.A papírjaimat leadták,a táppénzespapírt 2 hetente nekem kell postáznom az oep-nek.Persze pénzt még nem utaltak.A bérszámfejtőnél érdeklődtem azt mondta az átlag az,hogy 3 hónap mire küld az oep pénzt.Húzzák az időt. Hallottam akinek öt és fél hónap után küldték.Szomorú de ez van.Telefonon nem érdemes érdeklődni,mert lerázzák az embert vagy fel sem veszik a tel-t.

E-mail-t lehetne küldeni,de ...(kimásoltam):

" # az esetben, ha a mail küldője személyes ügye után érdeklődik (pl. táppénz utalás, TAJ kártya kiadás újszülöttnek, adóigazolás kiadása, stb.), miután a rendszer nem alkalmas arra, hogy a levél íróját a mail címzettjeként azonosítsa, ilyen esetekben a küldött mailt hivatalos, személyre szabott digitális aláírással kell ellátni. Az Internetről letöltött, vagy számítógép programba beépített digitális aláírások nem hitelesek, így azokat nem áll módunkban elfogadni.

# A személyes adatokat tartalmazó digitális aláírás nélkül küldött leveleket minden esetben visszaküldjük! "

Mindenkinek kitartást!

Tudom iszonyatosan nehéz EGY FIZUBÓL élni.

A számlák is csak jönnek...


18 hetes kismama

2009. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy szemétség! Én is írtam már párszor ide,mert nekem sem jött egy fillér sem július 2-óta. Gondolkoztam hogy írok vagy,elmegyek az OEP-be de úgy látom nem érdemes. Az ember türelme egyre fogy,ahogy fogy a pénze is!
2009. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha késik,akkor a munkáltatód nem intézte időben.30 nap egyébként a határidő.
2009. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

30 napon belül utalniuk kell. Én is úgy jártam, hogy a munkáltatóm nem küldte el!!:(((

Ha át adod neki a táppénzes ut.-t akkor kérhetsz róla átvételi elismervényt, ő köteles továbbítani 3 napon belül az OEP felé./ha jól tudom/

Vagy kérdezz rá az OEP-nél, szívesen segítenek!

2009. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12.44-es hozzászóló vagyok. Személy szerint nekem telefonon mindig segítettek- csak a TAJ számom kellett hozzá.

/most olvastam el fentebb/

Bocs.

2009. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én július 29-től vagyok táppénzen, s ma kaptam először. Remélhetőleg hamarosan már te is kapsz.
2009. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!