Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jónak számít ez a terheléses...

Jónak számít ez a terheléses vércukor vizsgálat?

Figyelt kérdés

Szóval az éhgyomri 4.2

30 percre rá 8.4

60 percre 8.2

90 perces 6.5

120 perces 4.8.


Szerintetek jó az érték? Találkozom az orvosommal majd vele is konzultálok persze vele csak érdekelne, hogy másnak voltak e hasonló értékei.



2013. máj. 13. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Löttyöt kellett innod?

tökéletes amúgy.

2013. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, jók az értékek.
2013. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen glükózt 75g volt. Csak amikor a lányommal csináltuk akkor kicsit talán kevesebb volt.

27 hetes kismama vagyok. Csak az a 8.4-et találom soknak. Igaz akkor ittam meg a löttyit.

2013. máj. 13. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó! Nekem pl alapból csak 120 perc után nézték, szerintem az a lényeg hogy szépen visszament, és nem ugrott veszélyesen magasra! :)
2013. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és ma okosabb lettem. Szóval ilyenkor a 11 illetve a feletti értékek számítanak rossznak.

illetve ha jól emlékszem akkor a 120 percesé ha 7 felett van. Na most ahhoz képest meg bőven az alá került az értékem. Megnyugodtam már elképzeltem, hogy diétáznom kell. Tiszta lüke vagyok.

2013. máj. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!