Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor vizsgálat...

Terheléses vércukor vizsgálat után, mind a két eredményem alacsony lett. Baja lehet belőle a babámnak?

Figyelt kérdés
Éhgyomorra 3,3 rá két óra múlva csak 4,2. Most nagyon megvagyok ijedve és féltem a babámat!!! :(
2013. ápr. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kb. ilyen értékeim voltak, sőt a 120perces még alacsonyabb is volt.

Most visszanéztem a leleteimet mindkét terhességem alatt és az összesen meg van csillagozva a glükóz, mert mindegyiken alacsonyabb a normálisnál.

A dokim szerint nagyon jól dolgozza fel a szervezetem a cukrot, úgyhogy csak egy kicsit aggódtam miatta :)

2 makkegészséges fiam van, akik már 6 és 3,5 évesek. Mindkét terhességem abszolút problémamentes volt, mindketten 4 kilóval születtek, természetes úton.

Úgyhogy nyugi, de persze azért kérdezed meg a dokidat is! :)

Kellemes és nyugodt babavárást kívánok!

2013. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :) Nem gondoltam volna, hogy ilyen alacsony értékek lesznek sajnos. De egy kicsit megnyugtattál! Remélem nem lesz ebből probléma. Az orvosomnak meg mindenképp viszem a leleteket, és ő is megnyugtató választ ad!

További szép napot Neked! :)

2013. ápr. 4. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem alacsonyabb volt a terhelés előtt mint után.Semmi baja nem lesz tőle.Inkább alacsony legyen mint magas.Semmi problémát nem okoz ha alacsonyabb.36hkm
2013. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!