Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy adjam tudtara egy baratna...

Hogy adjam tudtara egy baratnak, hogy ne jojjon betegen segiteni?

Figyelt kérdés
A ferjem a heten befejezi a festest a lakasunkban es hetvegen koltozunk be.Egy szomszed/barat segitett neki a glettelesben,de mar tobb mint egy hete beteg.Azota a ferjem egyedul csinalja a munkat,nincs segitsege.A srac influenzas mar 2 hete lassan.Es mar nem bir a seggen ulni otthon es holnap jonni akar segiteni a paromnak(aki meg mondta hogy mar nincs szuksege segitsegre mert mar ezt a kicsit el tudja vegezni egymaga is) .Tegnap este is a srac meg lazas volt a baratnoje mondta nekem.Mondtuk neki hogy ne jojjon amig meg nem gyogyul!Mert felunk hogy elkapom!Es raadasul a frissen festett szobaba is "szetszorna" a bacikat..Mindnet hamar elkapok,es nagyon vigyazok magamra,a terhessegem alatt mar 2szer is majdnem egy egy honapig voltam beteg.Mikortol nem fertoz az influenza?Ha meg lazas akkor van eselyem elkapni?Hogy mondjam meg neki hogy igy is eleget segitett es hogy halasak vagyunk erte?Mert nem erti meg hogy nem lehetek beteg?:( 26hkm

2013. máj. 14. 01:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es azert is felunk ennyire,mert mar volt 2 vetelesem es ez a kicsikem PCOS mellett fogant (4 ev probalkozas utan..).Es nem akarjuk hogy barmi baj legyen!
2013. máj. 14. 01:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy, ahogy ide leírtad.

Ha nem gyengeelméjű, amit kétlek, akkor megérti.

2013. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy influenzás, az influenzának már vége. Influenza-szerű vírusa lehet. Mondd ahogy leírtad.

A falon nem tudja szétszórni a bacikat. :D

Vagy menj el te otthonról anyukához, valahová. Jobb is, mint otthon a festékszagban.

2013. máj. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egy uj lakas,a aprom azt festi,hetvegen koltozunk be oda,szoval nem vagyok festekszagban:) . Skociaban elunk,itt meg 8-12 fokok vannak,igy sajnos a sracnak magas laza van es nagyon faj a feje es meg van fazva,ha nem is influenza akkor sem szeretnem elkapni..De szoltam a paromnak,es majd o beszel vele,hiszen amugy is neki menne segiteni..:) Koszi a valaszokat azert!:)
2013. máj. 14. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!