Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma tudtam meg h terhes vok,...

Ma tudtam meg h terhes vok, de Adipex Retard ot szedtem 7 napig minden nap egyet, kb 4-5 hetes lehetek lehet vmi baja a picinek ha meszületik? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na de a lényeg, hogy orvosnak, mindenképp szólj a dologról, és hátha jobban, vagy sűrűbben néznek a babára!
2013. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Minden képpen fogok szólni az orvosomnak nagyon bizom benne h nem lessz semmi baj!
2013. máj. 14. 13:41
 13/17 anonim ***** válasza:

10-es. A 4. hétig is téves a magyarázatod, mert nem 4 hetesen (fogantatástól számított 2 hét) ágyazódik be.


Kérdező! Most néztem meg mit szedtél. Semmit nem írnak a terhességről...

Ha csak akkor szedted amikor még ki sem derült, hogy terhes vagy, akkor szerintem semmi bajod nem lesz tőle.

Persze mondd az orvosnak, csak hogy megnyugtasson.

2013. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Majd 16-20 hét körül, ha addig minden rendben lesz menjetek el egy külön fizetős UH-ra ahol van idő megnézegetni, hogy minden ujja meg van, füle, szája szemei rendesen kifejlődtek e. Ekkor már nagyon nehéz döntést hozni, de legalább kiderül ha van valami rendellenességre utaló jel. És persze igazán nyugodt csak majd akkor lehetsz ha már 20 évesen kirepült a családi fészekből. Születnek sérült babák az igazi túl élők, de az esetek többségében ha gond van a picivel a természet kiszelektálja.
2013. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó Hát én ezt nem igy gondolom ha "a természet kiszelektálná"a sérült magzatokat akkor egy betek gyerek sem születne.
2013. máj. 14. 16:45
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy születnek sérült babák, de az esetek nagy részében meghalnak még méhen belül az ilyenkor sérült babák. Fogyi nem csak attól lehet, hogy ilyenkor sérül ha nem pl. koraszülöttségtől, korai életkorban kapott fertőzéstől stb. Próbáltalak nyugtatni, de igen lehet hogy sérült lesz a babád. Így jobb?
2013. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
" Születnek sérült babák az igazi túl élők, de az esetek többségében ha gond van a picivel a természet kiszelektálja."
2013. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!