Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki igy? Verzes...

Volt mar valaki igy? Verzes terhesseg alatt? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Angliaban elek. 11 hetes terhes vagyok. Ma reggel piros vert talaltam a wc papiron, meg valamennyi tavozott. Nem sok, de azert elkezdtem aggodni. Folhivtam a korhazat, nagynehezen kisirtam, hogy bemehessek vizsgalatra. Kicsit rahazudtam, mondtam, hogy sok ver tavozott es fajt is. Bementem, megvoltak az altalanos kerdesek, vernyomasvizsgalat, aztan jott a doki, es mehszajat vizsgalt, es vett mintat. (Itt ilyen vizsgalatok nincsenek, csak veszhelyzetben). Vettek vizeletmintat, vermintat. Az orvos belekukkolt a vaginamba, azt mondta, a mehszaj zarva es a vagina oldalan talalt vert, valoszinu onnan szarmazik a ver, ezt mondta. Azt mondta, nem valoszinu, hogy belulrol jott a ver. Semmit nem tud garantalni, azt mondta, ez sajnos nem zarja ki, hogy esetleg odabenn baj van, de most nem tudja ultrahanggal megnezni, foleg azert, mert Bank holiday lesz hetfon, es akkor nem szoktak, meg az azt megelozo vasarnap se....hat nagyon jo. Ultrahangra 8.-ra kaptam idopontot.

Egy kicsit azert megnyugodtam, mert az orvos azt mondta, hogy igy, hogy a mehszaj zarva, s velhetoen kivulrol jott a verzes, nem valoszinu, hogy baj van odabenn.

Jart mar valaki igy? Biztassatok mar egy kicsit:S


2013. máj. 5. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is így volt a 9.héten akkor derült ki hogy ikerterhes vagyok. Nem lett semmi gond most szép 5 hónaposak :-)
2013. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kórházba kerültem egy éjszaka
2013. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha zart a mehszaj, akkor nem lehet gond, ugye?
2013. máj. 5. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, ha zárt a méhszáj akkor ott a baba! De, én azért keresnék még egy dokit. Mert a piros vér, nem éppen jó jel.

A barnás előfordul! Pihenj sokat!


19+2hkm

2013. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a zárt éhszáj nagyon jó. a másik rizikó a méhlepény leválása, de ha a hüvelyből származik a vér, akkor nem erről van szó. ezt mondjuk csak uh-val lehet megállapítani. nem kérdezted, h mi vérzett a hüvelyben, méhszájseb v hasonló? szerintem nincs baj és nagyon drukkolok, de azért nem túl lelkiismertesek az iottani orvosok, ennél még itthon is jobb (én is éltem Angliában és magasról tojtak rám a dokik. nem tudom, h ez az általános vagy a kelet -európai származásomnak szólt, de egy orvosra emlékszem, aki lelkiismertesen megvizsgált, a többi esetben leráztak)
2013. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ha gond lett volna szóltak volna főleg ha nem érzel fájdalmat nem lehet olyan nagy gond.Vetélés ha jól tudom alhasi fájdalmakkal jár.
2013. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Eboktató válasza:
45%

Nem szeretnék senkit sem riogatni, és ne is legyen igazam! De gondoltam leírom a saját tapasztalatom.


Nekem annó 9 hetesen volt vérzésem (nem is kevés), délután 6-kor bevitettem magam a kórházba. Megnézték, de mivel akkor épp nem vérzett, hazaküldtek egy gyógyszerrel, és sok előírt pihenéssel. Másnapra rosszabb lett, visszamentünk, közölték, hogy jó lenne, ha délután 3 előtt mennék a gondjaimmal, de nagy nehezen szereztek orvost. Sajnos addigra már mindegy volt, mert elvetéltem.

Lehet, ha másik kórházba mentem volna, jobban figyelnek és megmarad... Másodjára már semmi probléma nincs, de egy életre megtanultam, hogy a vérzés nem játék.


Egy napos megfigyelésre azért nem ártott volna bent tartaniuk Téged... kitartás! Biztos nem lesz gond, ha ilyen körültekintően megvizsgált, de azért figyelgesd a tested.

2013. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, tapasztalatokat. Figyelem magam, es megprobalok pihenni (egy majd 3 eves mellett:D) Egy kicsit ugy erzem, hogy jobb, ha fekszem, igy megprobaltam ma minel tobbet fekudni. Holnap meg nem dolgozok, azt hiszem kedtol nem kene rohangalnom fol-le a lepcson, pedig nem ereztem, hogy nem kene. Munkam soran sokat lepcsozom, s van, hogy szaladok a lepcson....tudom, nem nagyon kene, azt hiszem fel is hagyok vele.

Pedig elso babaval nem volt semmi gond...mondjuk akkor ulos melom volt.

2013. máj. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!