Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 6 napos terhes vagyok....

Anibubu kérdése:

5 hét 6 napos terhes vagyok. Az embrió 3 mm és jó szívhang. Azonban a szikhólyag 5,4 mm. A dokim azt mondta, hogy ez genetikai problémára utal, és hogy 2 hét múlva ha megyek, akkor már nem fog élni ez az embrió. Ti hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Miért baj az, h ha az ami táplálja a babát az nagy? Volt már ilyen tapasztalata vkinek? Mi lett a végeredmény? Az első babánkat is elvetéltem. Nagyon szeretnénk már babócát.

2013. máj. 15. 11:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Lehet tudni, hogy hogy halad a terhességed? Nagyon fontos lenne, köszönöm!
2013. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
igen engem is erdelne! nekem megvsn a szovettan. negativ.
2013. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, szinte pont ugyanilyenek az adataim, azért érdeklődnék, hogy volt-e pozitív irányba változás a kérdezőnél
2013. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem jártam sikerrel, ma reggel elkezdtem görcsölni, meg kicsit vérezni. Voltam ultrahangon, és kiderült hogy a szívműködés leállt és a szikhólyag már 1,8 cm. Csütörtökön műtenek. Az a válaszoló, akinek azonos adatai vannak üzenem, hogy ne adja fel, nálam a vetélés utáni gyors terhességet okolják, hogy nem tudott rendesen beágyazódni. Húsvétkor vetéltem, és rá 1,5 héttel ismét terhes lettem... Ezekkel az adatokkal (kezdő, nem a most leírtak) láttak már egészséges babát megszületni!
2013. jún. 4. 16:55
 15/24 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom! pedig ugy szoritottam neked!! en pont azon voltam hogy lehet most konnyebb lenne teherbe esni. de inkabb varok akkor. varom a mensit. kitartas. gyors felepulest kivanok! a masodik kerfezo pedig irjon legyszives,hogy mi van vele. 1valaszolo vpltam.
2013. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Pénteken megyek orvoshoz, akinek ugyanilyen adatai vannak. Megnézik változott-e valami. De nem sok reményem van, már alig érzem a terhességi tüneteket is, meg mintha görcsölne is menziszerűen a hasam néha. Azt mondta az orvos, hogy az elhalás nagyobb, hogy spontán vetélés legyen, minthogy egészséges baba. Szóval sajnálom végtelenül, de talán az anyatermészet tudja mit mikor... csak a kérdés, hogy miért velünk pont.... Nagyon sajnálom a kérdés kiíróját is, de én azért reménykedem, ha most ez nem jön össze, akkor a legközelebbi. Még így három vetélés után is pozitív igyekszem maradni...
2013. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
elso vagyok. 5+5 napodan 7*8 mm szabalyos pezezsak. 6+6naposan 23mm petezsak szikholyag,masik helyen 11mm petezsak 3mm embrio. 7+3 naposan 13mm petezsak 5,5 mm szikholyag,embrio 3,5mm szivhang nelkul. 8+0 13mm petezsak,3,5 mm embrio szikholyag 2,7mm eletjel nincs. 8+3naposan missed ab :((( . 2.-ik volt sajnos. es 3spontan. szoritok azert. tudom nagyon nehez. !! 1. voltam.
2013. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,h közbe szólok....de ennyi vetélés után sem csinálnak kivizsgálást,h miért történik veletek???? Azért ezt lelkileg is ki kell ám birni.
2013. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
De csináltak vizsgálatot, minden rendben van. Sajnos ezek olyan dolgok amik benne vannak állítólag a pakliba... S mennyi nőnek van ilyen... késik egy-két-három hetet, aztán megjön. Még nem is volt vizsgálaton, nem is tudja hogy terhes volt, csak annyit vesz észre, hogy késett neki... Szörnyű ez lelkileg, mert ugye mindig reménykedem, mikor pozi lesz a teszt, hogy talán most...
2013. jún. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondtak. 2missed ab utan. Ez van. Fogjam fel. :(( 1.voltam.
2013. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!