Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 6 napos terhes vagyok....

Anibubu kérdése:

5 hét 6 napos terhes vagyok. Az embrió 3 mm és jó szívhang. Azonban a szikhólyag 5,4 mm. A dokim azt mondta, hogy ez genetikai problémára utal, és hogy 2 hét múlva ha megyek, akkor már nem fog élni ez az embrió. Ti hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Miért baj az, h ha az ami táplálja a babát az nagy? Volt már ilyen tapasztalata vkinek? Mi lett a végeredmény? Az első babánkat is elvetéltem. Nagyon szeretnénk már babócát.

2013. máj. 15. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia! Na mit mondott a doki? Kedves kerdezo! Hogy vagy? Tul vagy a muteten? Kitartas! 1voltam.
2013. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm kérdésed, túl vagyok. Az élet egy hullámvasút. Egyszer fent, egyszer lent. Szövettan még nincs. Nálad mi a helyzet? És annál a kérdezőnél, akinek hasonlóak az adatai?
2013. jún. 16. 21:52
 23/24 anonim ***** válasza:
szia! nalam nem talaltak a magzatot a szovettanba. mondjuk 2-3 napja vereztem. 23 napra megjott. elontott a ver. amikor mar 2os latasom volt kaptam gyogyszer. most allt el 2 napja. nalam meg gyanakodnak egy mehen kivuli elhalt tergessegre mert 2hete a hcg 12 volt es meg mindig pozi a tesztem :( es koran is jott meg. szoval szivas. ja a pasim 7 ev utan elhagyott. szoval nagyon nem okes :(. a szovettanod hamarabb megvan mint 3het csak utanna kell menni.
2013. jún. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi történt veletek azóta?
2014. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!