Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdik a babák...

Mikortól kezdik a babák ugyanazt a ritmust mutatni az anyaméhben, amivel majd a kinti életet elkezdik alvás és ébrenlét szempontjából?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Az első pár hétben a babák csak esznek meg alszanak, semmi mást nem csinálnak. Nem igazán vannak ébren csak amíg esznek. :p
2009. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én nyolc hónapos kor körül vette észre a nagyobbiak fiamnál a hasamban, hogy van egy viszonylagos napirend, ami sajnos megmaradt, mert éjjel elég aktív.


megint babát várok, megnt a 8. hónapban vagyok, és most bíztatóbb a helyzet, nappal nagyon ficánka, éjjel pedig hagy pihenni, isten tartsa meg a jó szokását. most már kb.. 6 hónapos kortól figyelgetem és azóta jellemző, hogy nappal mocorog, éjjel pedig nem.

2009. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is pont a 8. hónapban vagyok, próbálom is követni a kicsimet, de eddig még nincs benne rendszer. Még van vagy 1 hónap vissza, hát, remélem valami kialakul - vagy ha nem, akkor összevisszasággal kell számolnom?
2009. okt. 1. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2. vok. szerintem nem, lehet, hogy majd kint áll be a rend, és lehet, hogy még eztán veszed észre, hogy a káoszban is van valami szabályosság, nyugi lehet, hogy tök klassz napirendje lesz, ha végre kint lesz.
2009. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen bíztató amit írtál, remélem, hogy így lesz, első kisbaba és már tűkön ülök, olvastam a Suttogós könyvet a napi rutinról is és valami hatalmas feladatnak tűnik, persze alig várom már, de vajon tényleg lehet irányítani a napirandet - nem inkább a baba vérmérséklete lesz a mérvadó és a fejemre nől a drága :) ?
2009. okt. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!