Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használta valaki ezt a súly...

Használta valaki ezt a súly kalkulátort? Vélemény, hogy mennyi az ideális hízás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

[link]



- Ha a terhesség előtt a BMI 18,5-24,9 közé esik, az ajánlott hízás 11 ˝ - 16 kg,


- Ha a terhesség előtt a BMI 25-29,9 közé esik, az ajánlott hízás 7-11 ˝ kg,


- Ha a terhesség előtt a BMI nagyobb, mint 30, az ajánlott hízás 5-9 kg.


Én itt az elsőbe tartozom, akkor normális ha feljön a terhesség végéig 15 kiló? :)



2013. máj. 15. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Huh... ezek szerint, én a 62 kg-mal és 163 cm-mel alultáplált voltam, és most se állok fényesen, a +5 kg-mal, a 26. héten. Hát... nem tudom. Szerintem, nem éppen pontos.
2013. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ideális, mikor ugye nincs vizesedés, túl nagy baba, súlyfelesleg, olyan 6-8 kiló. De szerintem érdemes vigyázni, hogy 12-nél többet ne szedjünk fel.
2013. máj. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petera6 ***** válasza:
100%
A magasságot méterben adjátok meg, akkor szerintem kb reális a dolog :)
2013. máj. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van én is először cm be adtam meg most méterben! Ha centiben adtam meg akkor alultáplált voltam most méterben és most azt írja normális! Szerintem ha az elsőbe tartozol nem vészes a 15 kg mert azt mondják olyan 12 kg-ig az ideális de én szerintem az a plusz 3 kg nem vészes. Jó mondjuk én is az elsőbe tartozom 36 hetes leszek és 8 kgnál tartok! de én így érzem magam jól! Szerintem ez az egyik legfontosabb ,hogy te hogy érzed jól magad!
2013. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, eddig nem is jól adtam meg a magasságom! :) Jó, hogy szóltatok! Nos, így normális a hízásom. Most 34 hetes vagyok és 11kg-nál tartok, és ahogy most megadtam a jó magasságom, így csak 13kg jöhet fel. :)
2013. máj. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!