Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki csak terhesgond...

Volt olyan aki csak terhesgondozásra fogadott meg egy dokit?

Figyelt kérdés
Létezik e egyáltalán ilyen? Most untam meg hogy az sztkban ide oda küldözgetnek, a problémát nem veszik komolyan (vérezgetés a második harmadban stb.) és egy orvoshoz szeretnék járni (ez se 2 ft lesz gondolom) de szülésre nincs 70-80 ezer ft.om szülésznőt terveztem csak fogadni ha sima szülés lesz, ha pedig marad a császár akkor ügyeletes is műthet.
2013. máj. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is SZTK-ba járok és mindig ugyanahhoz a dokihoz. Figyeld meg, h melyik napokon van beosztva a számodra megfelelő orvos, és akkor kérj időpontot, így mindig ugyanaz fog vizsgálni. Ha meg magánrendelésre mész, akkor kifizeted a vizsgálatokat, aztán kész, semmi köze h hol és mikor szülsz. De pl. van olyan magándoki, akinél benne van a vizsgálatok árában a szülés és azért nem kér külön.
2013. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Mert van néhány sztk-s doki aki jó és van aki csak magánba

Én tudok neked ajánlani nagyon jó lelkiismeretes dokit..

Van sztk-s rendelése is illetve magán.

Ha érdekel írj

2013. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem a dokim akkor már nem volt a kórházban, más városba ment át, de magánrendelése maradt ebben a városban.
2013. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor nem olyan nagy hülyeség (meg akarom kérdezni egy orvostól aki a sok közül egyedül szimpatikusnak és korrektnek tűnt). Sajnos kiszámíthatatlan hogy ő mikor van a rendelőben, próbáltam már utána menni de állítólag csak beugrós, és amúgy meg a kórházban van.

Nem budapesti vagyok:(( de köszi azért!!

2013. máj. 14. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt tervezem... Évek óta járok már a nőgyógyászomhoz, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, viszont ő abszolút nem dolgozik a kórházban, így szülést sem vállal. Még nem döntöttem 100%-osan, de valószínű én is maradok nála, és csak szülésznőt fogadok.
2013. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!