Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami újság, ahol találok...

Van valami újság, ahol találok kismamaruha szabásmintákat?

Figyelt kérdés
A neten keresgéltem, de olyan drágán adják csak a szabásmintát, hogy abból már megveszem magát a ruhát is.
2009. okt. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A múlt havi Kismamában volt, ingyen kiszállítják postán. Az ehaviban még nem tudom, mert már mindenütt kihordták amihez volt pelenkázótáska csomagolva, és én csak együtt akarom megvenni.

Ja és babaszabásmintát is mutattak benne, azt is ingyen küldik, ha kéred. :)

Én egy régi könyvet vettem antikváriumban, amikor varrni tanultam anno, és egész olcsón megúsztam. Na abban vannak kismama-ruha szabásminták is. Régi, de használható ötletek vannak abban is. Szerintem nézz szét az antikváriumokban, hátha szerencséd van és találsz jó könyvet. :)

2009. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BURDA Ez kimondottan olyan ujság ahol szabásminták vannak.Nem mondom hogy kismamásat találsz benne.De xxl szokott benne lenni.És már csak az anyagon és a kiegészítőkön mulik,hogy kismamaruhát csinálsz belőle.És nem megfizethetetlen ujság!
2009. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.van itthon szab.mintát ha adsz egy postacímet szívesen elküldöm neked őket.
2009. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Iszkaszentgyöry, Petőfi u. 10. 8043, Murai Melinda

Privátot nem tudtam írni sajnos.

2009. okt. 3. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj.Összehajtam és küldöm.
2009. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ez még mindig nem jött meg.
2009. okt. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!